Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom családja jómódú, én egy...

Párom családja jómódú, én egy templom egere vagyok. Anyósom amikor csak teheti az orrom alá dörgöli ezt. -Kisfiam! Ki milyen virágot szákított, olyat szagol! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

És jön a párom húgával (aki bezzeg elcsípte a falu egyik leggazdagabb fiúját,) hogy ő milyen okos és szép.

Természetesen ez nekem nagyon rosszul esik.


2011. nov. 19. 17:11
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
19:10, ijesztő amit írsz...de lehet benne valami. Talán holnap rákérdezek.
2011. nov. 19. 20:14
 32/42 anonim ***** válasza:
41%
Mekkora mocsok már az ilyen ember! Bakker, tedd helyre, hogy hagyjon téged is élni, meg a fiát is!
2011. nov. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
83%

Mondd neki, hogy milyen jó, hogy ilyen gazdag családba kerülsz, legalább lesz miből beadni az anyóst majd az öregek otthonába.

Gondolkodhatna anyósod: ha a fia elvesz téged, onnantól ő is tőled függ öreg korában. Mert hiába lesz pénze, egészsége nem lesz örökké.

2011. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
73%
Szia,nagyon nem irigyellek.Tíz éve élek együtt gyerekeim apjával,külön lakásban,de...Az apja minden nap itt van (mondjuk ő szemtől-szemben nem bánt,de most már gyanakszom rá is),az anyja kb. két naponta,ő azt is próbálná előírni,hogy hogy nevelem a gyerekeimet,úgy beszél velem néha,mint egy kutyával,iszonyat erőszakos ember.A párom néha elküldi melegebb éghajlatra,de anyósom sokszor akkor jön,mikor ő dolgozik,így nem tud beleszólni.Rólam mondjuk minden bántás lepergett eddig,mert rájöttem,hogy számára ez a legidegesítőbb.Azonban anyós erre rájött és most elkezdte özvegy édesanyámat idegesíteni,na ez már nekem is sok,nem hagyom,hogy még a szeretteimet is molesztálják.Most fontolgatom,hogy miként tudok innen okosan lelépni,már semmi nem érdekel,tudod vannak emberek,akik hazgsággal még a gyermekeidet is elvennék tőled,hiszen van rá pénzük.Szerencsére jól fizető,állami munkahelyem van,ahova úgy néz ki,hogy sajnos idő előtt vissza kell mennem dolgozni (gyesen vagyok és szerettem volna kisebbik lányom három éves koráig itthon maradni),de ebből most már elég volt.Nem hagyom,hogy totál megalázzanak és kiöljék személyiségem maradékát is,mert lassan már azt sem tudom,hogy ki is vagyok valójában.Te ne kerülj erre a szintre.Férjem jöhet velem,ha akar (ehhez sajnos gyáva szerintem),hiszen van hová mennünk és megkezdem roncsaim összeszedését.
2011. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
47%

19:31-asnak van valóságalapja!

Max nehéz belegondolnod, hogy ez egy valós lehetőség.


Vagy hallgassál a többiekre, és jól szóljál be az anyósnak.

Ne itt oktasd ki a hozzászólókat, otthon legyél "nagylegény"!!

2011. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
12:44: Rendben.
2011. nov. 20. 13:03
 37/42 A kérdező kommentje:

12:34

Ma pont azon gondolkoztam, hogy annyira rámtelepszik ez a nő, hogy a döntéseimet is úgy hozom, hogy előbb végigfutattom magamban, hogy vajon NEKI megfelelne? És ma csak bámultam magam elé, mikor elmagyarázta azt, hogy a gyereknek a tápszer mennyire káros, az méreg, adjak neki inkább csirkét az udvarról (4 hónapos a gyerekem), mert ő is így tett annak idején. Ne adjak neki üveges kaját, mert ő Ő! megkóstolta és rossz az íze, neki nem ízlik, így biztos az ÉN gyerekemnek sem fog. Mit tegyek ezzel a nővel?? Mondtam neki, hogy hallgasson el, mert nem érdekel, nem azt fogom csinálni amit ő lát jónak. De nem, nincs foganatja...csak fújja, egészen addig ameddig el nem jövünk.

Ja, és nálunk biztos, hgy az após is fúj rám, csak ő még annyira sem gerinces, hogy megmondja, ő csak a feleségének mondja, az meg mondja nekem, vagy a páromnak. Ő meg hazajön és mondja nekem.

2011. nov. 20. 13:12
 38/42 anonim ***** válasza:
40%
Tartsd szem előtt, hogy a férfiak gyakran választanak édesanyjukhoz hasonló feleséget. Így mielőtt Anyósod gyengéit elemeznéd ki nagy hozzáértéssel mikroszkóp alatt, előbb nézz tükörbe.
2011. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Tűz és víz, de kösz.
2011. nov. 20. 16:44
 40/42 rody válasza:
En is igy vagyok.....enegem ki nem allhat a ferjem csladja.Regebb nagyon sokat orlodtem ezen es a frejemmel is sokat veszekedtem,pedig o mindig kiallt melettem.De mostanra mar nem is foglalkozzom vele ha nem muszaj nem is szolok hozza.Sajnos vannak ilyen anyoskak....a pokolba veluk.
2011. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!