Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom családja jómódú, én egy...

Párom családja jómódú, én egy templom egere vagyok. Anyósom amikor csak teheti az orrom alá dörgöli ezt. -Kisfiam! Ki milyen virágot szákított, olyat szagol! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

És jön a párom húgával (aki bezzeg elcsípte a falu egyik leggazdagabb fiúját,) hogy ő milyen okos és szép.

Természetesen ez nekem nagyon rosszul esik.


2011. nov. 19. 17:11
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
55:-)) nem olyan vén:-))
2011. nov. 19. 17:36
 12/42 anonim ***** válasza:
87%
A nehézfém mérgezést nehéz kimutatni, ha hamvasztják a halottat, de legalább sokat szenved halála előtt!
2011. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
89%

Néha mondd el nekik, hogy hiába taposnak: A koporsón nincsen zseb, amibe pénzt tegyenek!

:D

2011. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Jujj...ez az utolsó nagyon be fog találni:-)))
2011. nov. 19. 17:44
 15/42 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg neki, hogy nincs az a pénz, amiért egy ilyen anyóst el lehetne viselni, inkább örüljön, hogy ekkora köztetek a pároddal a szerelem.
2011. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
72%
Itt pedig a parodnak kellene leallitania. En a helyedben nem mennék hozza, és még az unokajat sem hagynam, hogy meglatogassa.Ne törõdj vele, ja és én cukkolnam a helyedben, hogy milyen szerencsés vagy, hogy egy gazdag pasi akadt neked. Mondd a sors kivalasztott azért, hogy az anyósod ne tudjon nyugodtan aludni.
2011. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Szóval a párod valamilyen szinten megérti az anyját? Ő neked soha nem utal arra, hogy kicsit hasonlóképp érzi, mint az anyja? Ti milyen körülmények közt éltek, párod jól keres? És te? Már azért kérdem, mert egy kolléganőm régen ugyanilyen helyzetben volt, igaz, ott gyerek nem volt, de házasok voltak. A férfi és a család nagyon módos volt. Aztán egy idő után kiütközött a dolog, bántalmazta is a nőt...
2011. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Én itthon vagyok a gyerekkel. A párom jól keres, az anyjáék is segítenek ha kell. Nekem nem élnek már a szüleim, nagyon rég meghaltak, de nem is volt örökségem. Amit szintén nehezményez az anyósom.

Én tudom, hogy ezt a páromnak kellene vele "leboxolnia", de ha tudnátok, hogy milyen erőszakos, elnyomó a banya akkor értenétek, hogy miért nem MER vele konfliktusba kerülni. Mindig elnyomta a páromat is és az apját is, azaz a saját férjét. Csak a lánya az isten, na meg persze ő.

2011. nov. 19. 18:04
 19/42 A kérdező kommentje:

A párom soha nem utalt a köztünk lévő különbségre, viszont mindig mondja, hogy otthon (az anyjáéknál) ez a téma.

Ami ma szöget ütött a fejemben az az, hogy a mai napig nem ez az otthona ahol lakunk 3-an, hanem az ahol az anyjáék laknak. Lehet semmiség, de a mai napig azt mondja, hogy menjünk "haza" ha az anyjáékhoz megyünk. Amikor ide jövünk (a mi otthonunkba) akkor mindig annyit mond, hogy megyünk "ki", mert a faluszélén van a ház. Ez neki csak "ki", nem pedig haza.

2011. nov. 19. 18:07
 20/42 A kérdező kommentje:
Fontos! A párom családi vállalkozásban dolgozik az apukájával, az anyja nem csinál semmit, de ő adja a fizetést a páromnak. Szóval ha valami nem úgy történik ahogy "a mama" gondolja, akkor jön a fenyegetés, hogy NINCS FIZETÉS!
2011. nov. 19. 18:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!