Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anyósom?...

Miért csinálja ezt anyósom? Ez olyan lényeges lenne?

Figyelt kérdés

Minden pénteken fel hív ,hogy vagyunk ??:evel nincs is baj ők 240 km laknak tőlünk : Minden alkalomal megkérdezi,hogy mit főztem a héten ,napra pontosan el kell neki mondani. Már 2 éve vagyunk házasok még egyszer sem haltunk éhen..

A férjem szerint tőlünk veszi az ötlet ,hogy mit egyenek a héten. Én ezt nem tartom valószinünek..


2012. jan. 24. 13:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%

Nagymamám minden nap délután kettőkor felhív és megkérdezi mit főztem.

Ami a vicces hogy hetente max háromszor főzök.

2012. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%
biztos nincs más témája. Az öregek fárasztóak, de bírd ki, a házimunka biztos életének a középpontja. Örülj, hogy nem a szomszédban lakik, ha ennyire nem bírod.
2012. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Felháborító, micsoda problémák, valaki érdeklődik felőletek. Hihetetlen,
2012. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%

Vannak nők, akik szeretnek a főzésről csacsogni.Az én anyósom is:)

Valami kaja szóba kerül, vagy megdícsérem a főztjét, egyből elkezdni mondani lépésről lépésre, hogyan készül. (de tényleg, mint a szakácskönyvekben)

Kész vagyok tőle, én annyira nem szeretek főzni.

2012. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%
Egyszerű. Ne kombinálj, kérdezd meg tőle: Mama miért kérdezi minden egyes pénteken, hogy mit főztem? Azért, hogy legyen ötlete arra, hogy mit főzzön a jövő héten vagy azért, hogy lekáderezze, a fia evett-e rendesen? Ilyen egyszerű. Ne kombinálgass, hogy miért kérdezi, hanem vagy kérdezd meg tőle vagy ne foglalkozz a témával, hanem válaszold meg minden pénteken a kérdéseit.
2012. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
59%

Persze, nincs ebben semmi.. írjátok többen, hogy tőletek is rendszeresen megkérdezi a nagymamátok vagy megbeszélitek anyukátokkal. Szerintem ők azért más kategória, mint egy 240 km-re lakó anyós, aki minden héten megkérdezi és el kell neki mondani. Anyukámmal és a nagyimmal én is szívesen beszélgetek ilyenekről, van valamiféle örökség is ebben.

Hogy miért csinálhatja, azt már többen is írták: unatkozik, ötletet gyűjt, "modernebb" dolgokról is akar hallani pl..

Ha nincs lánya, akkor még érthetőbb a dolog. És lehet úgy gondolja, ez a közös téma köztetek.

Egyáltalán a részletekre is kíváncsi vagy csak a menüsorra?

2012. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A menüsorra kiváncsi :
2012. jan. 24. 14:33
 18/19 anonim válasza:
54%
Igen lényeges- szeret titeket.Irigyellek az én anyósom egy sze....
2012. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hm, mi még a munkahelyen is megbeszéljük, ki mit főzött, vagy fog főzni és hogy rántással vagy habarással, kell-e bele paprika vagy nem. Az idősebbeknél parázs vita alakul ki ilyenkor. Nincs ebben semmi, ne aggódj.
2012. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!