Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom ránk nyit rendszeresen...

Anyósom ránk nyit rendszeresen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokszor ha szeretkezünk kopogás nélkül beállít vagy megáll az ajtóba és magyaráz. Annyira idegesítő, már nem egyszer hozott kellemetlen helyzetbe minket. A fiúm meg hiába szólt neki nem törődik vele, de őt mintha nem is zavarná annyira. Zár sajnos nincs az ajtón. 21L
2012. jan. 30. 14:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%
Mi az hogy többször? Meg hogy rendszeresen? Az első ilyen eset után nem feküdnék le a párommal úgy hogy anyós a közelben! Ti nagyban csináljátok Ő beálít, és magyaráz? Megáll az ész! 14L
2012. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy menjetek el onnét valami kis oduba,ahol kettesbe lehettek(vannak ilyen helyek és emberek is,akik pénzért adnak ki kéglit 1-2 órára),vagy ha ez működne,csináltassatok új zárat az ajtóra...
2012. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

te jó ég! szeretkezés közben rátok nyit? és utána ott áll az ajtóban? pfuu nekem kb. egy éltre elmenne a kedvem a szextől. pedig nem vagyok egy prűd ember. De nekem ez már sok lenne....


bocsi de hogy éretd hogy nics zár az ajtón? nincs rajta kilincs? vagy kulcs nincs hozzá?

Hát sürgősen bekéne szerezni egyet!!!

2012. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Mibe telik egy retesz felszerelése?

Ha a fiúd nem szereli fel, akkor meg...

2012. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
kulcs elveszett, már volt hogy odatettünk egy széket az ajtónak de akkor meg magyaráz az ajtóban
2012. jan. 30. 14:08
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

3-as vagyok. te jó ég, magyaráz az ajtóban...:S

hát nem akarlak elkeseríteni de súlyos problémák vannak anyósoddal, még jó, hogy most derül ki, nem akkor mikor már összeházasodtatok...a másik meg, hogy párodtól is furcsa ez a reakció ám.


Ha rám hallgatsz, menekülj, ne zárat cserélj, hanem pasit! :S már bocsi!

2012. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
19%
Összeházasodtatok már? Mert, ha nem, akkor ne hívd anyósnak. Bocsi.
2012. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
egyszerűség kedvéért írtam így mert rövidebb
2012. jan. 30. 14:11
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
TE ne tegyel semmit, de a parodnak mar zarat kellett volna cserelnie pl. tehat megoldani az ajto bezarasat!
2012. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az anyós jelölteddel, hogy téged ez zavar...
2012. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!