Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom rendszeresen...

A családom rendszeresen megkérdezi tőlem hogy miért nincsenek barátaim. Vajon miért lettem ilyen?

Figyelt kérdés

Egyke gyerek vagyok. Már 5 évesen is inkább meghúzódtam és figyeltem a többieket ahogy játszottak, én inkább egyedül babáztam, kirakóztam stb. Aztán jött az ált.suli: kiközösítettek, vagy váltakozva volt 1 "barátnőm" akihez odacsapódtam (mindig más), de közben meg mindig rosszul éreztem magam velük. Gimiben már többekkel jól kijöttem, de mióta elballagtunk senkivel sem tartom a kapcsolatot.


Sokszor megkérdezik itthon hogy: "Csak tudnám miért lettél ilyen, miért nincsenek barátaid, nekem tudom mennyi barátom van még most is. Ennyire rossz a természeted? Mert ennyi idő után már biztos benned van a hiba" Mi lehet bennem a hiba?


2012. jan. 29. 21:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az nem tudom számít-e, hogy legtöbbször elnyomva érzem magam. Tehát az aktuális "barátnőt" szebbnek, okosabbnak, menőbbnek tartom. És akkor egy idő után nincs kedvem vele lenni, mert rossz érzés tölt el. És akkor ez az érzés átmegy kisebbségi komplexusba (amúgyis az van bennem) és egy szrnak érzem magam hozzájuk képest, aztán meg irigy leszek rájuk hogy ők mennyivel jobbak mint én. Ez lehet az oka? A tesóimnak van 2 legjobb barátnőjük, anyukámnak is vagy 2 (egy 7 éves kora óta, a másik meg 20 éves kora óta) apumnak rengeteg haverja van stb. csak én vagyok ilyen...
2012. jan. 29. 21:05
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha egyke vagy, akkor hogy vannak tesóid?
2012. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Féltesóim. Soha sem laktunk együtt, 10 és 13 évvel idősebbek. Egyedül nőttem fel.
2012. jan. 29. 21:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ilyen. :( Én is egyedül vagyok, nincsenek barátaim. Vagyis pár emberkével tartom a kapcsolatot az internetnek köszönhetően, de az nem az igazi.
2012. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak te vagy ilyen,sajnos én is.Engem is mindig nyüstölnek itthon,de csak segíteni akarnak.Az más kérdés,hogy nem tudnak.
2012. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
hát akkor ti hárman összebarátkozhatnátok, és probléma megoldva! :D
2012. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is így vagyok csak 18évesen. pluszba, akihez sikerül közel kerülnöm, tuti elmarom magam mellől valahogy... és így egyedül vagyok... :)
2012. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet írni privit, aki akar barátkozni, ki tudja, talán még sikerül is a dolog. Ja, fiú vagyok ha ez számít... és a második válaszoló.
2012. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jaja nekem is lehet írni :)
2012. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok.

Nincsenek tesóim, féltesóim, se barátaim. Anno általános iskolában volt egy legjobb barátnőm, később a gimiben volt 2 nem legjobb, de barátnőm.Azóta senki.Velük sem tartom már a kapcsolatot. Egyedül a barátommal osztom meg minden problémámat, stb, már 2,5 éve együtt vagyunk.


Látom jó sokan vagyunk így..ez elég szomorú.:((

2012. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!