Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha levagom a bajuszom akkor...

Ha levagom a bajuszom akkor majd mit mondjak anyumnak ha megkerdezi hogy mer tettem?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok eddig nem vagtam le de most mar le akatom vagnimert mar tatam is mondta hogy ideje lenne.Mit mondjak majd anyumnak??
2012. jan. 10. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha levágod, hát levágod. Nem anyád bajsza.
2012. jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az szerinted nem egy természetes dolog, hogy borotválkozik egy férfi? Vagy nem vagy az? Ha nem, akkor probléma, hogy bajuszod van.
2012. jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te magad se tudod, hogy miért akarod levágni? Ezeket a "mit mondjak xy-nak" kérdéseket nem tudom ép ésszel felfogni, miért kell ezen egyáltalán elgondolkodni, miért nem lehet az igazat mondani?
2012. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ő talán bejelenti, ha szőrteleníti a lábát?
2012. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Első borotválásról lenne szó? Korodból adódóan.

Ha igen, ne aggódj ez természetes dolog, bár elhiszem, hogy a legelső alkalom furcsa. Szerintem nem fog anyukád rákérdezni, de ha mégis, mondd azt, "leborotváltam mert már zavart".

Szerintem ennyivel vége is szakad annak a beszélgetésnek.

2012. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak,mert,nem kell ezért magyarázkodni.Ha neked úgy majd jobban fog tetszeni a külsőd,akkor fogd arra,ha meg nem akkor,növeszd meg újra.Ennyi.
2012. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
kicsit gondold at anyaddal valo viszonyodat, mert ez a kerdes azt suggalja h szinte levegot venni is csak az engedelyevel mersz. az meg semmi keppen nem egeszseges.
2012. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert zavart.

Ha nagyon lelkizős típus vagy ÉS megfelelő a bizalmi viszony anyukáddal ÉS tényleg rákérdez, akkor meg egyszerűen mondd el neki az igazat. Ezen a kérdésen nincs mit bonyolítani. Életed hátralevő részében más felnőtt férfiakhoz hasonlóan vagy bajszot növesztesz, vagy rendszeresen levágod, borotválod. Te most az utóbbit választod, a többséghez hasonlóan. Nincs ezen megbeszélnivaló.

2012. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

-Úgy megszoktam, hogy az utóbbi 16 évben nem volt bajszom, hogy úgy döntöttem, inkább mégsem növesztem tovább, tehát leborotváltam.:)-


Elhiszem, hogy nehéz az első borotválkozást megbeszélni, vagy beszélni róla, de ha viccesen adod elő, akkor sokkal könnyebb lesz.

2012. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 9

hogy lehet viccesen előadni? ha bejön, akkor smilet borotvál a fanszőrzetébe, vagy mi?:D

2012. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!