Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha levagom a bajuszom akkor...

Ha levagom a bajuszom akkor majd mit mondjak anyumnak ha megkerdezi hogy mer tettem?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok eddig nem vagtam le de most mar le akatom vagnimert mar tatam is mondta hogy ideje lenne.Mit mondjak majd anyumnak??
2012. jan. 10. 09:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves fiatal kérdező!

Anyukád nem szeretné, ha bajusztalan lennél?

Pedig a 6 sorban 3 szőrszál bajusz nem túl vonzó.

Hidd el anyukád is örülni fog, hogy ápoltabb a kinézeted!

2012. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 bánomisén ***** válasza:

A nagypapád azt mondta, hogy vágd le a bajszod és nem tudod, mivel indokold anyukádnak? :-D


Jajjaj... Akkor vágd le a bajszod, ha te le akarod vágni, és ha levágtad, nem kell megindokolni senkinek semmivel.

2012. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

ez olyan kb. mint hogy hogy mondjam meg apámnak, hogy borotválom a lábam? :D

sehogy, majd rájön. Mert neked a csupasz tetszik. Úgyis hamar visszanő, vagy most nem értem, mi a probléma. Hogy kinőtt a bajuszod, és nekiállsz borotválkozni? Mégis mit lehet mást tenni? Kinőtt, levágjuk.

2012. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!