Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom ránk nyit rendszeresen...

Anyósom ránk nyit rendszeresen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokszor ha szeretkezünk kopogás nélkül beállít vagy megáll az ajtóba és magyaráz. Annyira idegesítő, már nem egyszer hozott kellemetlen helyzetbe minket. A fiúm meg hiába szólt neki nem törődik vele, de őt mintha nem is zavarná annyira. Zár sajnos nincs az ajtón. 21L
2012. jan. 30. 14:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én azt nem értem, hogy ha tudod, hogy ilyen, akkor miért kell ott szeretkeznetek... Miért nem mentek hozzád?
2012. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Tegyetek ilyenkor ki a kilincsre egy ne zavarj -szertkezünk - táblát.
2012. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 timike26 ***** válasza:
100%
èn megkèrdeznèm hogy szeretne beszàllni vagy csak plusz ovszert hozott?.lègy bàtoris szolj be neki valami viccesset.ha meg a pàrod ezen megsèrtodne..akkor nincs mirol beszèlni.
2012. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen esetben a zár sem megoldás, mert írtad, h ha odatesztek egy széket és nem tud bejönni, akkor az ajtóban magyaráz, és az is nagyon zavaró lehet! Én biztosan nem tudnám elviselni!

A pasidnak kellene megoldani ezt a helyzetet, és körítés nélkül megmondani az anyukájának.... vagy legyetek inkább nálatok.

Egyébként arra nem gondoltál, h az anyós nem kedvel, és szándékosan így akarja ellehetetleni a kapcsolatot? Mert ilyen nincs, h ennyire nem veszi észre magát, vagy hány éves?

2012. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
40%
biztos h 21 vagy...? állj már a sarkadra. amúgy nem az anyós, ha nem vagytok házasok, plusz milyen kifejezés ez h "fiúm"? párom, barátom max. nem 15 éves vagy h fiúd legyen.
2012. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miket szokott magyarázni? Csak érdekel, hogy mi olyan kurv@ fontos neki.
2012. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
82%

Én azt sem értem, hogy az első eset után, miért nem beszélt a barátod az anyjával?! Mert én tuti szólnék az anyámnak, hogy tanuljon meg kopogni, vagy este 9 után ne zavarjon minket!!!


Egyébként ti napközben szeretkeztek?! Miért nem tudjátok ezt éjjel megoldani? Azt úgysem hiszem el, hogy este fél10kor vagy 10kor átmegy mert neki beszélgethetnékje van...

2012. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

A lehetőség:

1.) elmentek máshova(mittudomén,hotel,panzió,románcra jó pénzért kölcsönadott úgynevezett búvóhely -már ilyen is van,1,2 óra erejéig x ezer/tízezer forintért)

2.) erős zár felszerelése,ha nem ért hozzá a párod,akkor felszereltetése ( ilyen 4-5 ponton záró záré,nekem egy ilyen -még szovjet időből való- zár volt a 10 emeletes panel tömbházban az előterem ajtaján,amikor megvettük a szomszéddal a lakás előterét,akkor szereltette fel a szomszéd,mert abban az időszakban sokat keresett.Azóta már nem lakunk ott.

2012. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer az apósjelöltem is ránk nyitott, de az durva, hogy rendszeresen. A párod beszéljen vele és szereljetek fel zárat. Ha meg nem hallgat rá, menjetek hozzátok, motelbe, autóba, kérjetek kölcsön lakást stb.
2012. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de tényleg nem megy ki sokból a zárcsere, aztán meg csináltassatok pár másolatot a kulcsról, ha ilyen szétszórtak vagytok. Ha meg a zárt ajtó előtt is magyaráz, én többet nem mennék oda, nem is tudom, hogy lehet így ellazulni, mikor ennyiszer benyit... Nem irigyellek!

Az előzőek által írt "búvóhelyek" jók, rosszabb esetben egy kocsi is megteszi. Illetve errefelé van lehetőség olcsón vadászházikót bérelni, egy-egy hétvégére le lehet ruccani. Vagy ismerősnek hétvégi háza, ahol fűteni is lehet?

2012. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!