Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom ránk nyit rendszeresen...

Anyósom ránk nyit rendszeresen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokszor ha szeretkezünk kopogás nélkül beállít vagy megáll az ajtóba és magyaráz. Annyira idegesítő, már nem egyszer hozott kellemetlen helyzetbe minket. A fiúm meg hiába szólt neki nem törődik vele, de őt mintha nem is zavarná annyira. Zár sajnos nincs az ajtón. 21L
2012. jan. 30. 14:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%
A fia helyében én álló cerkával felállnék, odabattyognék elé és kérdően néznék rá. Csak leesne a tantusz neki...
2012. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
32%

Ha ez jobb kedvre derít: nekünk ajtónk sincs...

Szeretkezni csak este,ha már mindenki elvonult aludni, akkor is csak csendben. Libidóm már a nullán van. Hiába könyörgöm ajtóért anyósjelöltem ellenzi, párom meg elengedi a füle mellett, mert nem akar vitát...

Szívesen elköltöznék, de párom az albit pénzkidobásnak tartja, saját lakásra meg még nem telik.

2012. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
84%
Ez brutális már rég nem lennék a pasival, mert nem volt képes megoldani ezt sem. Neked meg kedves utolsó őszinte döbbenetem közvetítem. NINCS AJTÓTOK ÉS A PASID MEG NEM AKAR VITÁZNI MI A FENÉT KERESEL OTT?
2012. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
32%
Uccsónak: azt néha már én sem tudom. De nem is tudok máshová menni.
2012. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
83%
Úristen hol és milyen körülmények között élnek egyes emberek.Nincs ajtó és nem teszünk ellene semmit???
2012. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
34%
Ha még nem vagytok házasok,miért anyós? A barátod anyja...de utálom az ilyeneket
2012. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
44%

16:59-es vagyok. Aki lepontozott, igazán megindokolhatná, miért tette, hadd tanuljak már belőle! Mitől nem volt hasznos? Nagyritkán írok csak ebbe a rovatba a lepontozómanók miatt, akik csak bőszen pontoznak, de indok nuku. Amúgy se úgy szól, hogy Egyetértesz -e a válasszal! Én pl. azt is felpontozom, ami más nézőpontból van, de egyet lehet vele érteni.


Kérdező, mit szokott amúgy magyarázni anyós? Már kérdezte valaki, de engem is érdekelne.

2012. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy amíg nem oldódik meg ez a probléma, nem megyek át hozzájuk. Csak ő tud hatni a saját anyjára, neked ciki is lenne erről beszélni vele.
2012. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ez hülye- mármint az anyós... , magyaráz az ajtóba.., a párod meg benyeli. Kell ez Neked?-gondold át.
2012. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is szólj be valamit. Én simán lelocsolnám vízipisztollyal, de avval jó sok vizet fröcskölővel! Meg éjjel odamennék a szobájába énekelni az ajtajába, hogy Ahány fűszál annyi faszál vagy nem tudom.

Hány évesek vagytok Ti hárman, hogy ezt nem lehet megbeszélni? Apósjelölt nincs? És Ő mit szól ehhez? Ne legyetek már ilyen tutyimutyik! Irigykedik csak!

23/N

2012. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!