Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a megbántottságom, hogy...

Jogos a megbántottságom, hogy nem keresett hétvégén?

Figyelt kérdés

A párom szombat reggeltől ma estig elutazott egy baráti társasággal. Én sajnos nem tudtam velük menni. Úgy emlékeztem, mondtam is neki korábban, hogy csak vasárnap reggeltől érek rá, de elfogadtam a magyarázatát, hogy azt hitte, pont ez a hétvégém jó. Nem erőltettem, hogy mondja le, stb.

Indulás előtti estén telefonon beszéltünk, és a végén kérdeztem, ír-e majd sems-t? Azt mondta: nem. Kérdeztem, miért, mondta, külföldről nem szoktunk. Szembesítettem vele, hogy tavaly Amerikában is felhívott mikor egy hétre mentem. (Most Erdélyben van.)

Tényleg nem is írt, ma jön haza. Nyilván, ha átért a határon, vagy este, akkor keres. Talán ajándékot is hoz. De én meg vagyok bántva, többet ért volna, ha ír. Költöztem is szombaton, tudja, hogy ez mennyire megviselt lelkileg.

Mielőtt indult, még írtam egy szarkasztikus sms-t, hogy megértem, az a 90-100 Ft/1 sms tényleg durva lenne, amennyibe ott kerül.


Normális, hogy valaki a barátnőjének nem ír egy hétvégéig, aki ráadásul jü fek is volt, mert nem hisztizett, hogy egyedül maradt itthon, ls aki még rosszul is van a költözés miatt?


34/N


2009. jún. 1. 12:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, milyen egyébként a kapcsolatotok. Ha egyébként naponta keresitek egymást telefonon, sms-en, email-ben, akkor jogos a megbántottságod. Én is megbántódtam volna, hogy nem érek neki 100.- szaros forintot, mert nem képes írni. Meg nyilván nem csak emiatt, hanem érdekelt volna, hogy jól van-e, minden rendben van, jól érzi-e magát. Mondjuk nálunk minden nap több email váltás van, én itthonról írok (gyerkőccel vagyok itthon), míg Ő munkából ír. Ha amúgy ilyen a kapcsolatotok, hogy nem szoktatok írogatni, beszélni, ha nem vagytok együtt, akkor semmi különös nem történt.
2009. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Közben végigolvastam az összes kommentet és beírásod, így már azért kicsit másképp fest a helyzet. Én azt hittem kirándulni, nyaralni ment, de úgy látom munka miatt. Bár azért nyilván lett volna egy-egy perce, hogy írjon. Itt a háttérben egyéb gondok vannak, ezért mindenképp beszéljétek át a kapcsolatotokat, ne az sms miatt, hanem egyébként, mert nem egy őszinte, önzetlen kapcsolatban éltek.
2009. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
82%
Én csaj vagyok, de teljesen ki lennék akadva, ha folyton írogatnom kéne, utálom az ilyesmit, miért nem tudnak meglenni egy kicsit nélkülem?
2009. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 A kérdező kommentje:
Nem folyton. Egyszer az 5 nap alatt.
2009. aug. 25. 09:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!