Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a megbántottságom, hogy...

Jogos a megbántottságom, hogy nem keresett hétvégén?

Figyelt kérdés

A párom szombat reggeltől ma estig elutazott egy baráti társasággal. Én sajnos nem tudtam velük menni. Úgy emlékeztem, mondtam is neki korábban, hogy csak vasárnap reggeltől érek rá, de elfogadtam a magyarázatát, hogy azt hitte, pont ez a hétvégém jó. Nem erőltettem, hogy mondja le, stb.

Indulás előtti estén telefonon beszéltünk, és a végén kérdeztem, ír-e majd sems-t? Azt mondta: nem. Kérdeztem, miért, mondta, külföldről nem szoktunk. Szembesítettem vele, hogy tavaly Amerikában is felhívott mikor egy hétre mentem. (Most Erdélyben van.)

Tényleg nem is írt, ma jön haza. Nyilván, ha átért a határon, vagy este, akkor keres. Talán ajándékot is hoz. De én meg vagyok bántva, többet ért volna, ha ír. Költöztem is szombaton, tudja, hogy ez mennyire megviselt lelkileg.

Mielőtt indult, még írtam egy szarkasztikus sms-t, hogy megértem, az a 90-100 Ft/1 sms tényleg durva lenne, amennyibe ott kerül.


Normális, hogy valaki a barátnőjének nem ír egy hétvégéig, aki ráadásul jü fek is volt, mert nem hisztizett, hogy egyedül maradt itthon, ls aki még rosszul is van a költözés miatt?


34/N


2009. jún. 1. 12:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
97%

"aki ráadásul jó fej is volt, mert nem hisztizett,"


Te jelenleg épp a hiszti előszeleit mutatod. Szarkasztikus sms induláskor, megbántottságérzés. Ez szokott igazi hisztivé, számonkéréssé és letolássá fajulni, ha szembesülsz a másikkal. A nyuszika és a fűnyíró tipikus esete.

Ne cukkold magad, mert nem éri meg. Ezzel csak ásod a kapcsolatotokat. Elvitt volna, ha lehetőséged lett volna rá, nem tiltotta meg, hogy menj, ez már jó jel. Elment és nem írt, na bumm. Ettől a világ még világ marad, és nem esik szét. Meg kell tanulni a függőséget moderálni. Másképp nem megy egy kapcsolat. Nem csak TE létezel számára, és ez így van jól. Nem ketten vagyok az élet, hanem abba a kutya-macska-haver-anyós-após-szülők-tesók is beletartoznak, csak a mértéket kell jól eltalálni! Márpedig a leírásod alapján nem ez a mindennapos amit most tett.

2009. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:
13:02-es: tudja, hogy zavar.
2009. jún. 1. 13:21
 13/64 anonim ***** válasza:
74%

Nem ertem miert lenne sok 90 vagy 100 Ft egy sms-ert? Hat te nem ersz ennyit? Ez vicc, mar bocs.

Irhatott volna legalabb annyit hogy szerencsesen megerkeztunk, puszi.

Vagy akar egy percre meg is csorgethetett volna, attol sem ment volna tonkre anyagilag. Talan tul anyagias a baratod?

Es ne haragudjal, de 34 evesen hogyan lehet hogy megvisel egy koltozkodes? Eleg nyamnyila noci vagy, nem?

De azt sem ertem, hogy miert nem segit a baratod a koltozkodesnel, miert akkor kell elmennie a haverokkal?

2009. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
85%

Attól is függ,hogy milyen a kapcsolat.

Ha 18 évesek vagytok, akkor az embernek még nem feltétlen az élete a párja, inkább amolyan szabadidős elfoglaltság a legtöbb esetben a másik.

2009. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
90%
Amugy meg ha ugy erzed nem o az igazi akkor hagyd ott! Ilyen vackon, egy sms-en lelkizni, hat ez kb. 20 evesek kozott szokas am!:)
2009. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
85%

Csak most látom, hogy 34 vagy....bocsi. :(

Nem lehet, hogy nem akarózott neki segíteni a költözködésben, ezért direkt más programot szervezett? Elég gáz, ha egy ilyen nagy eseményt elfelejt. Én szándékosságot éreznék benne. És még utána eléd áll, hogy gyere, ha akarsz...ó, igen,micsoda lovagiasság ez tőle, hogy tudja, hogy nem tudsz menni, de azért hív...

Az én páromnak esze ágába nem lenne magamra hagyni költözéskor, pláne nem úgy, hogy ő a főszervező....sőt,még a tesómnak is segített....ó, ja vagy persze ő egy alávaló papucs? :))


Igaz, tényleg a megcsengetés nem kerül pénzbe...de ilyet mondani, hogy 200ft-ot sem érsz...hát...én adtam volna neki 200 ft-ot :))

2009. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 A kérdező kommentje:

Istenem, miért kell egymást bántani? Mindenki "nyámnyila" valamiben. Ez nem lelkizős oldal, de ezer oka lehet, hogy valakit miért visel meg egy költözés. Semmit nem tudva miért kell ilyet írni?

A költözésnél azért nem volt itt, mert már lefixálta a programot, mikor kiderült, hogy én szombaton költözöm.

Elgondolkoztam, és nyilvánvaló, hogy ez az sms dolog valójában nem az egyetlen gond a kapcsolatunkban. Csak többször negbántott már figyelmetlenséggel. Nem szokványos, hogy 3 napig nincs köztünk kommunikáció, ezért bánt. Akik havonta egyszer írnak, azoknak meg ez semmi. Valamint (ahogy valaki írta), ha tudja, hogy örülnék neki, akkor megteszi. Talán 30 fölött már nem ciki a párunknak sms-t írni. Az olyan menjen a francba.

2009. jún. 1. 13:28
 18/64 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy 200-at sem érek. Én mondtam, hogy ja, a 90-100 Ft/nap tényleg sok pénz lehet.
2009. jún. 1. 13:30
 19/64 anonim ***** válasza:
91%
A megbántottság szerintem jogos. Kérted, mert jól esne és csakazértem írt. De ezzel külön foglalkozni, szerintem nem jó ötlet.Mármint, összességében nézd, hogy csinál-e ilyeneket, vagy valamikor később beszéld meg vele, hogy ami Neked fontos és külön kéred azt azért megtehetné. Most én maximum egy megemlítést javaslok, de semmi hiszit semmi veszekedés, semmi én nem is vagyok fontos..Szerintem, hogyha nem hajlandó figyelembe venni,hogy neked mi fontos az nincs rendben. Az, hogy úgy szeret ahogy neki kényelmes, az nem szeretet. Ha ilyen típus a srác én megpróbálnám neki elmagyarázni, hogy nem maga az 1-1 tett, hanem a hozzáállás a gáz, ha nem érti meg akkor...nem tudom ez kinek mennyire fontos, én ettől már szenvedtem eleget, otthagynám. DE ezen az sms-en ne lovagolj sokat, nyeld le és figyeld, szerintem.
2009. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
85%

Igen, láttam, csak összekevertem a fejem az amerikai útjával, mert onnan több az sms 90-100Ft-nál. :(

de egyik összeg sem tétel

2009. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!