Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok is leissza magát...

A párotok is leissza magát hétvégén?

Figyelt kérdés
Az enyém már reggel elkezdte. 10 körül álltam neki főzni, akkor már ott tántorgott a konyhában mellettem. Idegesít a viselkedése, a magyarázása, de nem ütöm meg mert nekem az jopbban fájna. Az a baj hogy ilyenkor nem marad csendbe, hanem morog magába, meg sóhajtozva játsza, hogy rosszul van. Én is iszok 1 kis sört vagy kis vodkát de tudom, hogy mennyi az elég és nem magyarázok szeszgőzös fejjel mindenféle hülyeséget. Csendben vagyok. Mit csináljak? Zárjam el előle a piát?
2011. szept. 11. 11:47
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne a párom ilyen esetben.

NEM.

2011. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Vagy hagyd ott vagy viseld a döntéseid következményeit. Megváltozni tuti nem fog.


A kérdésre válaszul: a párom soha nem iszik alkoholt. Nem véletlen, ilyen párt akartam, fontos szempont volt a választásnál.

2011. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
58%

Te választottad...MOst mit mondjak? Nem, apárom nem issza le magát minden hétvégén, főleg nem reggel.

És eszembe nem jutna róla ilyen stílusban beszélni.Szép kis kapcsolatotok van

2011. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem lenne kérdés, mit csináljak...
2011. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem, nem is lenne ilyen alak a párom. Elég volt gyerekként apámat végig nézni, undorodom az ilyen alakoktól.


Beszélj vele, ha nem változtat akkor próbálj meg segíteni, ha az se megy lépj, tönkre tesz téged lelkileg, tudom, átéltem.

2011. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
71%

Ne zárd el. A gázcsapot nyisd ki.


De tényleg bakker, miért kell inni bármennyit is?!

2011. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
91%
11:55, amíg nem éltél alkesz mellett, addig ne ítélkezz, hogy, hogyan beszél róla. Az ember beleőrül, annyira rossz és utálja a másikat, hogy tönkre teszi lelkileg...
2011. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem itt már csak egy kis Énekelés segíthet!


Javaslom, hogy zendítsetek rá!


http://www.youtube.com/watch?v=Oa5KiIYcdrM

2011. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a barátnőm ilyen, ha hétvégén nem megy el bulizni akkor itthon iszik és azt időnként túlzásba viszi. Mondtam neki hogy nem kell minden héten bulizni meg inni egyrészt a pénzzel spórolni kell mert jobb dolgokra is eltudnánk költeni, de ő minden hétvégén iszik, jogsija is van autót csak hétköznap viszi el persze józanul részegen azért soha nem akar vezetni amiért tisztelem is. De most hogy munkaeszközömmé vált az autó így ő is szeretne rá gyűjteni és ha a pijálást meg a bulizást csökkenteni havi 1 alkalomra akkor azért hamar összegyűlne a pénz a kocsijára, de így semmi esély. Venni nem akarok én neki ameddig nem hajlandó legalább csökkenteni az ital mennyiséget, mert így soha nem fog vezetni és soha nem lesz rutinja hogy egyedül is elengedhessem hosszabb útra. Már a szakításon gondolkozok mert ez így nem állapot hogy én minden hétvégén itthon ülök ameddig ő szórakozik vagy épp józanodik. Szóval neked is ezt mondom vagy tűrd el vagy hagyd ott jobban jársz.
2011. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
65%

11:58-nak

minek él mellette? akiben annyiy önbecsülés nincs, hogy hagyja a dolgokat eljutni eddig, hogy képes együttélni valakivel akit útál...az megérdemli.

2011. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!