Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok is leissza magát...

A párotok is leissza magát hétvégén?

Figyelt kérdés
Az enyém már reggel elkezdte. 10 körül álltam neki főzni, akkor már ott tántorgott a konyhában mellettem. Idegesít a viselkedése, a magyarázása, de nem ütöm meg mert nekem az jopbban fájna. Az a baj hogy ilyenkor nem marad csendbe, hanem morog magába, meg sóhajtozva játsza, hogy rosszul van. Én is iszok 1 kis sört vagy kis vodkát de tudom, hogy mennyi az elég és nem magyarázok szeszgőzös fejjel mindenféle hülyeséget. Csendben vagyok. Mit csináljak? Zárjam el előle a piát?
2011. szept. 11. 11:47
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Sokan kérdeztetek kort: 38F

Gyermek nincs. Városban lakunk, de szerencsére nem jár párom kocsmába, meg nem szédeleg az utcán. Csak az a baj, hogy én veszek vásárláskor vodkát(2dl), sört, 1 üveg bort (nem csak mára vásárolok hanem egész hónapra), aztán amig főzök-sütök, addig mindent "megkóstol" aztán kész van. Nem kell sok neki de két-három pohár bor már megüti (főleg ilyen melegben) Elhagyni nem fogom semmilyen körülmények között mert amúgy szeretem és ő is szeret szerintem. Ja, igen: Dolgozunk mindkettem főállásban, de ő hétköznap nem iszik (vagy nem sokat;) Nem akarom elhagyni. Aki meg azt írta, hogy sok nő szeretne ilyen házias, kedves férfit, annak köszönöm a jó szavakat. Jól esett!

2011. szept. 11. 12:41
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy pont akkor bukkantam a kérdésre, amikor felbontottam a tegnap kapott banános sörömet. Ritkán iszom, de a belga söröket nagyon szeretem, főleg az ilyen szokatlan kombinációkat. Ha lenne otthon belga sörből gyűjtemény, lehet, hogy én is gyakrabban innék. Így havi egyszer talán. De most jól esik :)
2011. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Ne vegyél otthonra piát egyáltalán. Ës beszéld meg vele mikor józan, hogy ezt ne csinálja. vesd fel neki a kezelés lehetöségét, hátha elretten
2011. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor figyelj rá, nem normális, hogy nő létére, vasárnap reggel beiszik.Simán átcsaphat alkoholizmusba. Ne vegyél alkoholt, max. alkoholmentes sört.
2011. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Ha ezek után vele maradsz, akkor megérdemlitek egymást, nem tudlak sajnálni.

Én 10 éve vagyok együtt a férjemmel, 2 gyerekünk is van, de ha rászokna az alkoholra, szó nélkül tenném ki a cuccait az ajtó elé. Bármennyire is szeretem, nem tudnék (és nem is akarok) egy alkoholista mellett élni.

2011. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
nem. nem is maradnék vele ha minden hétvégén leinná magát. sőt, soha nem lehet részeg! a 7 évünk alatt nem is volt még csak a közelébe sem, pedig szereti a minőségi piákat (velem együtt) de kis kóstolónál tovább nem megy. 27/nő
2011. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellette maradsz, a következőket tanácsolom: csírájában (amennyiben még beszélhetünk erről...) el kell fojtani! De ehhez neked is áldozatot kell hoznod: egyáltalán nem veszel alkoholt, nem iszol te sem, ő sem. Szokjatok le a piálgatásról, még kis mennyiségben sem! Most még talán könnyebb meglépni ezt, mint később... Bár apám is előbb meglépte volna anyámnál, akkor nem merült volna el a piában... Szóval cselekedj, míg lehet! Ne akard a poklot, lehet ez sokkal durvább is!
2011. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Nem tudom nőként mennyire objektív a véleményem, de szerintem normális ember fényes nappal nem iszik alkoholt, részeg meg főleg nem lesz. Egyszer egyszer belefér a lerészegedés is, meg az esténkénti sörözés is abszolút normális, sőt mértékkel teljesen egészséges dolog, de nappal inni részegedésig :S


Hajítsd ki a francba, felnőtt, értelmes férfi vagy,nem kell mindent eltűrnöd.

2011. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Az én párom még soha nem volt részeg, néha iszik de keveset. 21 éves lesz.


19L

2011. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Igazából az én párom nagyon bírta az italt legény korába...

De aztán mondtam neki, hogy én nem szeretem a piás embereket. Mióta együtt vagyunk, azóta tudja a mi a mérték. Szóval én nem aggódok miatta.

2011. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!