Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik hőmérőznek! Hétvégén is...

Akik hőmérőznek! Hétvégén is inkább beállítjátok az órát, hogy mérhessetek? Párotok mit szól, nem idegesíti?

Figyelt kérdés
Nekem már vannak gyerekeim,az nem is lenne gond,de pl. amikor a párom nem dolgozik,akár hétvégén akár hétközben,akkor is állítsam be az órát,holott ő még alhatna? Ti hogy oldjátok meg?
2011. júl. 5. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, feltétlen mindig ugyan abban az időben mérj! Engem nem izgatott, a telefont állítottam be ébresztőre gyenge-halk-andalító hangra, így rögtön felébredtem rá, le is nyomtam. A párom aludt tovább, mikor felébredt nem is emlékezett arra hogy csörgött volna valami.
2011. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen beállítom. Hamar felébredek rá és lenyomom, párom fel sem ébred rá.
2011. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem a hétvége is ugyanúgy van beállítva, mint a hétköznap., ha felkel és morogna csak mondanám neki, hogy bocs úgymaradt :D de nem kel fel rá, vagy nem is emlékszik hogy felkelt. szóval hétvégén mérek és alszok tovább! :)
2011. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is felkeltem, mértem, aludtam tovább. Drága uram maximum horkantott egyet, de felkelni sosem kelt fel rá :D
2011. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Akkor kipróbálom,csak ez volt az aggodalmam!
2011. júl. 5. 10:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, mindig beállítom, hogy egy időben tudjak mérni. A férjem nem ébred fel rá, hamar le is nyomom az ébresztőt, vagy van úgy, hogy magamtól felébredek, mielőtt még megszólalna az ébresztő. És utána persze visszaalszom. :)

Nem idegesíti őt egyébként egyáltalán.

2011. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!