Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok is leissza magát...

A párotok is leissza magát hétvégén?

Figyelt kérdés
Az enyém már reggel elkezdte. 10 körül álltam neki főzni, akkor már ott tántorgott a konyhában mellettem. Idegesít a viselkedése, a magyarázása, de nem ütöm meg mert nekem az jopbban fájna. Az a baj hogy ilyenkor nem marad csendbe, hanem morog magába, meg sóhajtozva játsza, hogy rosszul van. Én is iszok 1 kis sört vagy kis vodkát de tudom, hogy mennyi az elég és nem magyarázok szeszgőzös fejjel mindenféle hülyeséget. Csendben vagyok. Mit csináljak? Zárjam el előle a piát?
2011. szept. 11. 11:47
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Amiröl írsz, az az alkoholizmus. És szerencsére nem, nem alkoholista mindenki párja. Nálunk a határ az úgymond hétköznapokon az 1-1deci bor.Eszembe nem jutna vasárnap reggel vodkázni... Otthagyod,beleörülsz,te is azzá válsz. ez a három opció tünik esélyesnek nálatok jelenleg.ne hagyd
2011. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
90%

Te vagy a férfi? Hát igen, van ilyen... Nos, akkor még nehezebb a helyzeted. anyám, mikor elkezdte a piálást, először nem csinált titkot belőle, hallottuk, ha ment a spájzba és beleivott a piába. Utána mikor elkezdtük ezzel nyúzni, sunyiban csinálta...

Mióta kezdett rá erre? Mióta vagytok együtt? Van munkahelye? Csak hétvégente csinálja? Mindenesre én kidobnám, egy részeges nőnél undorítóbb nincs a világon...

2011. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ha nincs gyerek , hagyd ott, ez már az alkoholizmus jele, csak rosszabb lesz. Ha elhagyod se tér észhez, akkor már soha.
2011. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Sok-sok nő vágyakozna egy ilyen pasi után, aki ilyen türelmes, kedves, házias! És hétvégén együtt főzés, közös kikapcsolódás lenne, nem ez... gondold át alaposan! Ez így nem normális dolog!!
2011. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
86%
Utols vagyok, nem válaszoltam a kérdésedre. A férjemmel közösen iszunk meg néha esténként egy citromos sört... ennyi. Én, a nő: hétvégén háztartás, gyerek, közös kikapcsolódás, néha elmegyek kávézni a barátnőimmel.
2011. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 kriszti78dk válasza:
100%
Az enyém soha .Jól választottam.
2011. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Na ne! Hagyd el, amíg még késő nem lesz! Az alkohol egy mocskos csapda, és menekülni nem lehet. A végén még nagy bajok lesznek.

Fő kritérium pár választásnál, hogy ne igyon alkoholt!

2011. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
85%

Akkor jók voltak a megérzéseim, hogy Te vagy a férfi.

Én párom is utálja ha iszom, pedig tényleg csak minden második hónapban iszom annyit, hogy spicces legyek. Szerintem ennyi belefér.

Próbáld meg elzárni a piát és a pénzt is. Ha nekiáll idegsekedni, és nem tud róla lemondani mondd meg neki vagy elvonókúra vagy akkor elválnak útjaitok! De adj esélyt, hogy eldönthesse, hogy melyik a fontosabb a pia vagy Te!

23/N

2011. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen ember nem lenne a párom. Tehát a válaszom: nem.

Az én párom nem hogy hétvégén nem issza le magát, de SOHA sem.


21-L

2011. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 ava87 ***** válasza:
85%

Inkább arra próbáld rábeszélni, hogy segítséget kérjen, meg hogy egyáltalán felismerje, hogy problémája van. Mert ez már egyáltalán nem normális dolog. Ha nincs pozitív változás, nem tehetsz más, mit hogy otthagyod. Nem az apja vagy, nem tehetsz semmit, ha ő nem akarja, hiszen felnőtt ember, ő felelős a saját döntéseiért. És itt a döntést nem arra értem, hogy iszik-e vagy sem, hanem arra, hogy dönt arról, hogy kér-e segítséget vagy sem.

Ha valaki alkalmanként többet iszik a kelleténél, az nem egy eget rengető probléma, de ez már függőség.

2011. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!