Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok is leissza magát...

A párotok is leissza magát hétvégén?

Figyelt kérdés
Az enyém már reggel elkezdte. 10 körül álltam neki főzni, akkor már ott tántorgott a konyhában mellettem. Idegesít a viselkedése, a magyarázása, de nem ütöm meg mert nekem az jopbban fájna. Az a baj hogy ilyenkor nem marad csendbe, hanem morog magába, meg sóhajtozva játsza, hogy rosszul van. Én is iszok 1 kis sört vagy kis vodkát de tudom, hogy mennyi az elég és nem magyarázok szeszgőzös fejjel mindenféle hülyeséget. Csendben vagyok. Mit csináljak? Zárjam el előle a piát?
2011. szept. 11. 11:47
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Ne a piát zárd le,hanem a kapcsolatodat vele!


Ha együtt mennénk el szórakozni,akkor felőlem ihatna,de mivel még egyedül sem jár el,így nem is iszik. Nagyon néha- fél évente 1 üveg sört lehúz,néha besegítek :-) ,de ennyi.Ha naponta inna meg egy üveg sört,nem sajnálnám tőle,de hogy berúgjon,ráadásul reggel...

Bár itt gyermek is van,és azt sem tűröm el,hogy más jöjjön ittasan- apóssal rengetegszer volt ebből gond,mert ő nem veti meg a piát,a nyugdíja rá megy!


Üdv:2gyerkőcös,39hkm

2011. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az én párom csak nagyon ritkán iszik és mértékkel. Nem tudnám elviselni, ha rendszeresen piálna.
2011. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Próbálná meg! Az én párom jó, ha havonta 2 sört megiszik itthon, másutt meg semmit sem, nem jár kocsmázni. Nem is engedném egyénként, már a kapcsolatunk elején letisztáztam: alkoholt, gyógyszereket nem tűrök egy percig sem... Régen szedett nyugtatót, aztán azt is el kellett hagynia. Nekem volt ezzel kapcsolatban kellemetlen élményem (anyám évekig ivott/gyógyszerezte magát), soha többé azt!

Hagyd el!

2011. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Nemetek, korotok?

Mindig ilyen volt?

Én apukám is ivott egy időben pedig nem csinálta ezt az első jó néhány évbenElkezdett valamiért inni és berúgni. De történt valami ami miatt már nem rúgik be, megtanulta hol a határ. Csak egy maflás kellett neki a kollegájától egy nagy bulin. Hál Istennek az én párom csak évente nyaraláskor iszik, de amúgy még szilveszterkor, alkalmakkor sem. Ha minden hétvégén eleresztené magát csomagolnék!

23/N

2011. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

először próbáld meg megbeszélni vele, mondd el neki mi fér bele neked!

ha nem javul a helyzet, hajítsd ki, mert ez csak rosszabb lesz! ha éri a férjedet majd vmi megrázkódtatás (pl: szülei megbetegednének, vagy munkahelyét elveszítené) akkor mit csinálna? éjjel nappal az árokba feküdne részegen? ez csak rosszabb lesz, ha MOST nem teszel vmit!


ne nyelj a kapcsolatodban! az egészségedre is rámehet!

sok szerencsét :)

2011. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem
2011. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
90%
Őszinte részvétem. Én a helyeben kidobnám végleg.
2011. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:03"


Szerintem valamit félreértettél. Én vagyok a férfi! Nem én tántorgok részegen a konyhában hanem az asszony! Én voltam boltban reggel utána meg elkezdtem főzni. Már megfőtt a kaja, megebédeltem. Ő most ment ki enni. Már kicsit tisztult szerencsére.

2011. szept. 11. 12:10
 19/43 anonim ***** válasza:
79%
Arra koncentrálj, mi elől menekül bódult állapotba. Ha józan beszélgess vele. Talán kiderül mi okozza nála. Nem irigyellek, még duma nélkül se kellene
2011. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Akármennyire szeretném, abban a pillanatban lenne vége a kapcsolatunknak. Én nem fogok egy alkoholistával együtt élni. Éppen elég volt apám.

Én már azon is ki vagyok akadva, ha havonta egyszer berúg, amikor velem van. Az nem zavar, ha elmegy külön (előtte megbeszéljük), és akkor részegen hazajön, lefekszik, alszik, másnap még ápolom is a másnapos fejét. De mellettem ne legyen részeg, mert attól kiakadok. Ez van.

2011. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!