Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok is leissza magát...

A párotok is leissza magát hétvégén?

Figyelt kérdés
Az enyém már reggel elkezdte. 10 körül álltam neki főzni, akkor már ott tántorgott a konyhában mellettem. Idegesít a viselkedése, a magyarázása, de nem ütöm meg mert nekem az jopbban fájna. Az a baj hogy ilyenkor nem marad csendbe, hanem morog magába, meg sóhajtozva játsza, hogy rosszul van. Én is iszok 1 kis sört vagy kis vodkát de tudom, hogy mennyi az elég és nem magyarázok szeszgőzös fejjel mindenféle hülyeséget. Csendben vagyok. Mit csináljak? Zárjam el előle a piát?
2011. szept. 11. 11:47
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Ha már úgy is Te jársz el vásárolni,akkor ne vegyél piát! Max arra a napra azt a 2 ü.sört kettőtöknek. Azt este megisszátok ketten,ritka jól fog esni mind a kettőtöknek,és nem rúg be az asszony sem!
2011. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
igyál te is és máris könnyebb lesz elviselni.Aztán szex ezerrel:D
2011. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Ez az út mindenféleképpen alkoholizmushoz vezet. Igaza van annak, aki azt mondja NE VEGYÉL szeszes italt. Ha ilyen könnyen megárt neki, akkor a szervezet hamar tönkre megy,de az idegei még hamarább. Vagy csendesen szemléled hogyan teszi tönkre magát, vagy szeszmentes hétvégére szoktatod
2011. szept. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!