Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a megbántottságom, hogy...

Jogos a megbántottságom, hogy nem keresett hétvégén?

Figyelt kérdés

A párom szombat reggeltől ma estig elutazott egy baráti társasággal. Én sajnos nem tudtam velük menni. Úgy emlékeztem, mondtam is neki korábban, hogy csak vasárnap reggeltől érek rá, de elfogadtam a magyarázatát, hogy azt hitte, pont ez a hétvégém jó. Nem erőltettem, hogy mondja le, stb.

Indulás előtti estén telefonon beszéltünk, és a végén kérdeztem, ír-e majd sems-t? Azt mondta: nem. Kérdeztem, miért, mondta, külföldről nem szoktunk. Szembesítettem vele, hogy tavaly Amerikában is felhívott mikor egy hétre mentem. (Most Erdélyben van.)

Tényleg nem is írt, ma jön haza. Nyilván, ha átért a határon, vagy este, akkor keres. Talán ajándékot is hoz. De én meg vagyok bántva, többet ért volna, ha ír. Költöztem is szombaton, tudja, hogy ez mennyire megviselt lelkileg.

Mielőtt indult, még írtam egy szarkasztikus sms-t, hogy megértem, az a 90-100 Ft/1 sms tényleg durva lenne, amennyibe ott kerül.


Normális, hogy valaki a barátnőjének nem ír egy hétvégéig, aki ráadásul jü fek is volt, mert nem hisztizett, hogy egyedül maradt itthon, ls aki még rosszul is van a költözés miatt?


34/N


2009. jún. 1. 12:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, ha ilyen gondjai vannak, inkább segíts neki, hogy könnyebben döntsön. 34 éves felnőtt nő vagy, legyél türelmesebb.
2009. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
71%
En ugy erzem hogy a ti kapcsolatotok nem stabil!A parod fiatalabb nalad?Lehet hogy a mindennapokban jol kijottok de o az a tipus lehet aki nagyon felti a szabadsagat minden teren!!!!!Gondoltal arra hogy TE ilyen ferfival akarod leelni az eleted?Szerintem te egeszen mas tipus vagy mint a parod,gondolok itt arra hogy kinek mi a fontos az eletben/csalad-baratok,szorakozas haverokkal-romantika kettesben.../,a kulonbsegek vonzak egymast DE ha 2ember teljesen kulonbozo annak valas a vege.Adj neki idot hogy felnoljon a kapcsolathoz/ha meg fiatal,talan valtozik/.
2009. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
70%

A tobbiekkel elentetben en Veled ertek egyet. Hogy hogy nem hiv fel? Nem letezhet olyan kifogas amiert ne tudna felhivni!!! foleg, ha tudja hogy nagyon szeretned. es lenyegtelen hany eves vagy 20 vagy 34 a szerelem gyakorlatilag ugyanazt jelnti. A parom mult nyaron Gorogorszagban volt, sajnos nem tudtam vele menni...es minden nap kaptam tole egy sms-t vagy felhivott... pedig az sem volt olcso mulattsag, de kisporolta, mert jelentett neki valamit amit erzek, es nem csak az amit en erzek, hanem en is hianyoztam neki...

Szerintem probald meg higgadtan megbeszelni ezt vele, hogy neked rosszul esett, es miert nem tudott hivni, irni??? biztosan oka volt ra. HA megerti minden rendben lesz. ha nem akkor a serelmek kesobb is feltunnek. De azert te is legy megertobb. minden jot! Udv

2009. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
82%

Itt mennyi párkapcsolati szakértő van:))) Vicc, ahogy a kapcsolatokhoz álltok. A kérdező egyáltalán nem hisztizik. Ha valaki fontos nekem, akkor azt keresem, rossz nélküle még egy nap is.. ha valakinek fontos vagyok, akkor keres mert rossz nélkülem egy nap is. Az lényegtelen, hogy az ember hány éves..


KEdves kérdező!


Ha a párod megérkezik akkor szerintem érdemes a napokban leülni vele komolyabban beszélgetni, mert a válaszaidból kitünik, hogy ez a dolog csak hab a tortán. Remélem sikerül megbeszélnetek a prblémáitokat.. Arra azért kíváncsi lennék, hogy a barátai közül ki volt még az, aki nem hívta a barátnőjét..

2009. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
86%

Miert vagy egy boldogtalan kapcsolatban? Kell igy elned? Kell ez neked? Szukseged van neked igy elned, boldogtalanul? Tedd fel magadnak ezeket a kerdeseket. Szuksegem van nekem erre? (varni, kerni, konyorogni...)Ha nem, nincs szuksegem erre a valaszod, akkor keress uj baratot magadnak akivel boldog lehetsz!

Ha pedig igen a valaszod, akkor maradj es turj.

Erzem az osszes valaszodon hogy boldogtalan vagy(((

2009. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
79%
Egy kapcsolatba nem fér bele, hogy ne foglalkozz a másikkal. Mi lehet fontosabb a másiknál? Egy másik nő? A haverok? A buli? Az, hogy kicsaponghasson, akár üzleti úton is? Nem egy ilyen ismerősöm van, aki szépen az üzleti útjai szépen félredug....vagy amikor terhes anyjuk...persze, mindenttűrő feleségeik vannak....mert hozzák haza a pénzt....
2009. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:

Nem tudom, az miért segítség, ha gyerekesnek neveztek. Aki ilyet ír, az mindenben hótt komoly? De rájöttem, hogy így, a háttér ismerete nélkül úgysem tudom átadni az érzést. Igaz, hogy mostanában nem érzem boldognak magam.

A pánikbetegséges segítéstől meg elborul az agyam, mert annyiszor elmondtam neki, hogy kezelhető, de nem megy. Hiába mondom, hogy a kapcsolatunknak is rossz. Támogatnám is, ha belefogna. Nem az a bajom, hogy pánikbeteg, hanem hogy nem kezd vele semmit. És mostanában annyira rosszul van, ahogy még nem láttam. Rengeteget alszik, depressziós, és nem akar élni. Kínjában már azt is mondta, hogy pszichológushoz kéne mennie. De én már nem mondok semmit. Tényleg nem tart senki pisztolyt a fejemhez, hogy folytassam, csak nem az a típus vagyok, aki azt hiszi, hogy az életben az otthagyás a megoldás.

2009. jún. 1. 19:18
 38/64 A kérdező kommentje:
Fiatalabb nálam 3 évvel.
2009. jún. 1. 19:25
 39/64 A kérdező kommentje:
15:32-es: mintha nagyon ismernéd a helyzetet. Nem könnyű a kapcsolatunk. Az én családom nem örül. És finoman fogalmaztam.
2009. jún. 1. 19:28
 40/64 anonim ***** válasza:
84%
15:32-es vagyok.nem akartalak megserteni,csak en majdnem uezen mentem at mint te.Mar elvaltunk es igy nekem konnyebb.En lelkis,romantikus,felelossegteljes ember vagyok.A volt parom hideg,nemtorodom tipus,baratok elsok,szorakozas,es soha nem foglalkozott azzal ha megbantott,egyszoval:O volt az elso es az utolso mindig!En 9evet pazaroltam ra az eletembol,mondvan talan megvaltozik!De nem valtozott,tehat kulonelunk most.
2009. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!