Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a megbántottságom, hogy...

Jogos a megbántottságom, hogy nem keresett hétvégén?

Figyelt kérdés

A párom szombat reggeltől ma estig elutazott egy baráti társasággal. Én sajnos nem tudtam velük menni. Úgy emlékeztem, mondtam is neki korábban, hogy csak vasárnap reggeltől érek rá, de elfogadtam a magyarázatát, hogy azt hitte, pont ez a hétvégém jó. Nem erőltettem, hogy mondja le, stb.

Indulás előtti estén telefonon beszéltünk, és a végén kérdeztem, ír-e majd sems-t? Azt mondta: nem. Kérdeztem, miért, mondta, külföldről nem szoktunk. Szembesítettem vele, hogy tavaly Amerikában is felhívott mikor egy hétre mentem. (Most Erdélyben van.)

Tényleg nem is írt, ma jön haza. Nyilván, ha átért a határon, vagy este, akkor keres. Talán ajándékot is hoz. De én meg vagyok bántva, többet ért volna, ha ír. Költöztem is szombaton, tudja, hogy ez mennyire megviselt lelkileg.

Mielőtt indult, még írtam egy szarkasztikus sms-t, hogy megértem, az a 90-100 Ft/1 sms tényleg durva lenne, amennyibe ott kerül.


Normális, hogy valaki a barátnőjének nem ír egy hétvégéig, aki ráadásul jü fek is volt, mert nem hisztizett, hogy egyedül maradt itthon, ls aki még rosszul is van a költözés miatt?


34/N


2009. jún. 1. 12:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:
Basszus, csomót elgépeltem. Jü fek = jó fej.
2009. jún. 1. 12:46
 2/64 anonim ***** válasza:
64%
Mitől bántódnál meg? Megmondta, hogy nem fog írni. Főleg, ha kapott egy "szarkasztikus SMS-t" tőled. Nem tudom, mi soha nem csinálunk az ilyenből ügyet, akármelyikünk elmegy a barátokkal, jól érzi magát, a másik nem várja el, hogy irogasson neki. Főleg nem, ha csak egy hétvégéről van szó. Szerintem túlreagálod.
2009. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ezért a két napért nem kell a fejét venni. Tudom nem a miénk a normélis, de pl mi hetekig vagyunk tali sms telefon, minden nélkül.

Lehet, hogy kanbuli akart lenni ezért nem volt be Téged. A pasiknak néha kell egy kis szabadság és utálják ha minden percükről be kell számolni. Kifejezetten igaz ez a haverokkal töltött órákra. Azért nem árt szemmel tartani nehogy más csaj legyen, mert ezek mögött az esetek mögött még az is megbújhat.

2009. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
66%

En szerintem nem jogos a megbantottsagod, ez egy eleg apro dolog,h nem irt 3 napig,plane,ha szarkasztikus sms-t kuldtel neki elozoleg,ha pl azt irtad volna,h `erezd jol magad dragam`,akkor lehet,h maskepp alakult volna.

A pasiknak kell egy kis szabad teret adni, nem jo,ha nem kapnak levegot. Ha nem birsz ki 3 napot nelkule,akkor neked kellett volna atalakitani a programod es vele menni.

2009. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
68%
Előző vagyok, összességében én nem kerítenék nagy feneket a dolognak. Ne érezze úgy, hogy ráakaszkodsz. Ne vond felelősségre ha hazajön, az ő döntése volt és tiszteletben kelle tartani mégha neked rosszul is esett. Ezt elmondhatod neki, és ha tudja hogy zavar talán máskor erre is figyel.
2009. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
71%
Nem, egyáltalán nem jogos. És ha egy ilyen apróságon képes vagy felkapni a vizet, azon is gondolkodj el, hogy ez a párkapcsolat arról szól-e, amiről kéne, vagy csak azért van, hogy ne legyetek egyedül.
2009. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk elképzelhetetlen, hogy a másik ne hiányozzon annyira, hogy egy sms-t se írjak neki.
2009. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
96%
Részedről érthető a megbántottság, főleg azért, mert én is nő vagyok, és pontosan értem, mi bánt. Azonban a férfiak mentalitása valahogy egészen más. Ezen, mármint, hogy nem jelentkezett, nem lehet leszűrni, hogy milyen hőfokon szeret. Pasiknál ciki (papucs...), ha sms-t "körmöl" távol évő szerelmének. Attól még -ezt szokta mondani az én párom is-, gondolnak ránk!
2009. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ki hogy venné, ha megkérdezné a párját, hogy ír-e, mire az határozottan rávágná, hogy "nem". Más, ha eleve nem szoktuk egymást sűrűn keresni.

Egyébként itthon minden nap keressük egymást.

Amúgy nem kanbuli. Több programot szervezett már a megkérdezésem nélkül (több naposakat is), és ezzel a hétvégével kapcsolatban ez különösen is fáj, hogy "elfelejtette", hogy nekem nem jó. De próbáltam jóhiszemű lenni, és elhinni, valamint nem rávenni, hog változtassa meg.

2009. jún. 1. 13:20
 10/64 anonim ***** válasza:
88%
Hát, igen, ki tudja, hogy most azért nem ír, mert a haverjai fontosabbak és ciki egy nőnek írnia ( bár a budin is lehet írni és nekem nem kéne olyan barát, aki kiröhög, mint egy idióta 13 éves) vagy azért mert smucig vagy lusta vagy más nővel hempereg vagy neki nem fontos csak a saját véleménye, rád nem gondol, nem veszi figyelembe, hogy örülnél egy apró sms-nek...gondolja lehet, hogy majd hoz valami ajándékot és ezzel kész a kiengesztelés....
2009. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!