Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a megbántottságom, hogy...

Jogos a megbántottságom, hogy nem keresett hétvégén?

Figyelt kérdés

A párom szombat reggeltől ma estig elutazott egy baráti társasággal. Én sajnos nem tudtam velük menni. Úgy emlékeztem, mondtam is neki korábban, hogy csak vasárnap reggeltől érek rá, de elfogadtam a magyarázatát, hogy azt hitte, pont ez a hétvégém jó. Nem erőltettem, hogy mondja le, stb.

Indulás előtti estén telefonon beszéltünk, és a végén kérdeztem, ír-e majd sems-t? Azt mondta: nem. Kérdeztem, miért, mondta, külföldről nem szoktunk. Szembesítettem vele, hogy tavaly Amerikában is felhívott mikor egy hétre mentem. (Most Erdélyben van.)

Tényleg nem is írt, ma jön haza. Nyilván, ha átért a határon, vagy este, akkor keres. Talán ajándékot is hoz. De én meg vagyok bántva, többet ért volna, ha ír. Költöztem is szombaton, tudja, hogy ez mennyire megviselt lelkileg.

Mielőtt indult, még írtam egy szarkasztikus sms-t, hogy megértem, az a 90-100 Ft/1 sms tényleg durva lenne, amennyibe ott kerül.


Normális, hogy valaki a barátnőjének nem ír egy hétvégéig, aki ráadásul jü fek is volt, mert nem hisztizett, hogy egyedül maradt itthon, ls aki még rosszul is van a költözés miatt?


34/N


2009. jún. 1. 12:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:
Neked oké lenne, őszintén, ha 5 napig egy sms se lenne? Tudom, gyerekesnek tűnök, de legyen ez az egész az állatorvosi ló esete: ha tudja, hogy örülnék, és múltkor is rosszul esett, hogy nem írt (egy elég lett volna!), akkor miért nem teszi meg? Az fáj, ha tudja, hogy valami jól esne, és nem teszi meg.
2009. aug. 23. 14:21
 52/64 A kérdező kommentje:
Te mit csináltál, ha nem vagyok indiszkrét? alkalmazkodtál?
2009. aug. 23. 14:23
 53/64 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ha dolgozik valaki, ha nem, ha napokig nem hív, akkor az nem azért van, mert olyan ej de sok a munka. Azért nem hív, mert neki így kényelmes. Az, hogy Neked meg mi lenne a jó, az fikarcnyit sem érdekli szerintem. Ha fontos lenne neki a te érzésed, figyelne rá. Nem hiszem, hogy létezik olyan, hogy ha valaki akar, akkor sem tud 0,30 másodpercet áldozni egy sms megírására. Neki valamiért ez így jó. Talán nem akar komoly kapcsolatot, csak sexet.
2009. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos a megbántottságod mert előre szólt!!


Amikor az én párom volt egy hónapig kínában, még interneten sem tudtunk kapcsolatot teremteni onnan, nem hogy telefonon!!



Ez már erős birtoklási vágyként fogható inkább fel ha te komolyan megbántódsz egy ilyenen...

2009. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
100%

Elözö vagyok mondjuk az már valóban eléggé érdekes hogy hogy hogy nem a párjának segít költözni hanem inkább a barátokkal lóg.

Meg én azért arra is rákérdeztem volna hogy mégis miféle elfoglaltságra mennek ahová nem lehet vinni az asszonyt??

2009. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
100%
13:49-es vagyok: nem alkalmazkodtam, mert nem volt mihez. Csak leszoktam róla, hogy olyasmiket magyarázzak be magamnak, hogy biztos másik nője van, biztos nem érdeklem már, stb. Főleg, amikor észrevettem magamon, hogy én se keresem percenként telefonon, amikor dolgozom... De ennyire sms-függő én sosem voltam, (úgy tűnik, neked ez az sms-dolog rettentő fontos valamiért).
2009. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Milyen kapcsolat az, ahol nem törődnek egymással és nem hiányzik a másik és ha elutazik az egyik akkor nincs igénye arra,hogy szépeket üzenjen a másiknak és tudassák egymással, hogy gondolnak egymásra és hiányzik a másik? Nekem ilyen nem kéne. És olyan pasi sem, aki nem törődik az igényeimmel.
2009. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:

Most nem mondta előre, hogy nem fog írni, az akkor volt, mikor először írtam ki a kérdést.

(Egyébként vicces, most jut eszembe, hogy ezen hétvégén is költöztem éppen..)

Nem sms-függő vagyok, hanem nem esik jól, hogy 5 napig nem keres. Én meg nem írtam neki, mert nem akartam átélni, hogy nem válaszol.

2009. aug. 23. 17:16
 59/64 anonim ***** válasza:
100%

én maximálisan meg tudlak érteni! szerintem a pároddal valami nagyon nincs rendben!

szerintem ez alapvető, hogy hogyha elutazik a párod napokra legalább a megérkezésekor felhív (vagy esetleg sms-t ír)... én aludni se tudnék addig, amíg nem tudom, hogy szerencsésen megérkezett és akkor még a dolog érzelmi oldaláról nem is beszéltem. 2 ember azért alkot egy párt, mert összetartoznak, ez már a pár szóban is benne van és ez bizony azzal jár (normális esetben), hogy napról-napra részt vesznek egymás életében.

az én barátom is szokott sűrűn távol lenni, de még sosem merült fel, hogy esetleg ne hívjon, ha odaér és minden nap amíg távol van, pedig soha nem kértem meg erre külön.

szerintem tényleg bajok vannak a párod felfogásával, próbálj meg beszélni vele, de ha nem látja be, akkor érdemes lenne elgondolkoznod a váltáson... nem olyan nagy áldozat egy sms megírása... szerintem...

2009. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:
Azt mondta tegnap, mikor még a buszról felhívott, azt akarta, hogy nagyon hiányozzunk egymásnak, ezért nem írt.
2009. aug. 24. 08:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!