Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak?

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Apámnak csaja van, ezt tudjuk szüleim már külön is mentek.

Mindig ki akarom készíteni a csajt, de apám mindig védi, nem igaz! Már annyira elegem van!

A saját gyerekével szemben is őt védi és mellé áll!

Ha valamit mondok róla már leszidnak!

Hát még ha csinálok neki valamit, akkor már üvöltözik velem apám...

Ma is csak annyit csináltam, hogy hunyorítva csúnyán néztem a csajra és már olyan hangnemben szólt rám, hogy elsírtam magam!

Mit tegyek, hogy ne védje ennyire?

Annyira rosszul esik, hogy mindig én vagyok a szemét ha csak csúnyát mondok rá, meg mindig az ő szavát tartja igaznak az enyémmel szemben.

15/L

Köszi


2011. aug. 4. 12:03
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ahhoz, hogy kapcsolat alakult az apukája és a nő között, azt mindketten akarták,nem hiszem, hogy olyan pasit, aki szereti a feleségét,"csakúgy" el lehet csábítani... és az is lehet, hogy akkor is elváltak volna, ha ez a nő nincs...nem látunk a háttérbe. honnan tudjátok, hogy a feleség nem egy kiállhatatlan sárkány?

minden éremnek két oldala van

2011. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Anyukám is szomorú, de azt mondta ne csináljak semmit, van még egy 2 éves öcsém is, nem vagyok egyke.

Nem kiállhatatlan higyjétek el, anyukám nagyon kedves, aranyos. Onnan tudom, hogy visszajön apukám, egyrészt mert ismerem ehhez eléggé, másrészt meg hogy megkérdeztem tőle, hogy miért nem akar elválni és ez volt a válasz:

"Mert minek váljunk el? Hogy aztán újra elvehessem anyát?"

Én ebből arra következtetek, hogy szereti anyukámat is és ezzel a nővel csak kiéli magát vagy nem tudom és aztán visszajön, én ezt vettem ki ezekből a mondatokból.

2011. aug. 4. 23:10
 43/43 anonim ***** válasza:
Talán akkor apukáddal nem stimmel valami, itt nemcsak a nő hibás, mi az, hogy egy kicsit kiéli magát, miközben van egy 2 éves öcséd? Én apádat venném elő, ne haragudj.
2011. aug. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!