Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak?

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Nem húzom hosszúra a magyarázatot:van egy fiú,akit kedvelek-lefeküdtünk.Nem terveztem,ha kicsit is hallgattam volna a józan eszemre,rögtön ellöktem volna magamtól,de letámadott.Előtte is elég nyilvánvaló volt számomra,hogy számára több ez,mint barátság,de ez az este teljes bizonyságot adott ennek a feltételezésnek.

Azóta egyfolytában csörög a telefonom.Legszívesebben felvenném,és megmondanám neki,hogy keressen egy rendes lányt,aki velem ellentétben nem vágja át,nem önző mint én, és akinek ő legfontosabb.De néha legszívesebben csak elmennék hozzá,hogy a nyakába boruljak,és megmondjam neki,hogy mennyire szeretem.(Ez is csak az önzőségemet bizonyítja).

Nagyon összezavarodtam.Megfogadtam,hogy az iskolán kívül másra most nem fogok koncentrálni,de eléggé belekavart a terveimbe..Nem tudom eldönteni,hogy mi lenne a jó.


2011. aug. 22. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kavarjatok, amíg nincs jobb :)
2011. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, mondd meg neki hogy nem akarsz tőle semmit, és nőj fel.
2011. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha szereted és ennyire kellesz neki, akkor miért nem vágsz bele? Miért nem akarod?
2011. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

arra még nem gondoltál, hogy adsz neki egy esélyt?

én két diplomát csináltam meg a párom mellett nem is akármilyen eredménnyel

csak kérdem?

2011. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezt most csak én nem értem?
2011. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Gress ***** válasza:
Érdekes:D Te szereted őt,és valószínűleg ő is téged,de te önzőségnek tartanád ha felhívnád.Na most akkor mivan??Mi a problémád?
2011. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem mondd neki, hogy nemigen jártál te így másokkal, és bizonytalan vagy az egészben, de csíped. monnd neki, hogy próbáljuk meg, szeretnéd hogy működjön, de még bizonytalan vagy, nem biztos lábon állsz ilyen téren. ha szeret téged, nem fog ezen felháborodni, hogy nem vagy még annyira felkészülve erre ;) sok sikert!!
2011. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Most tulajdonképpen azért kéne felnőnöm,mert képes vagyok racionálisan gondolkodni?

Egyszerűen úgy érzem,hogy..hát igen,elég cliché,de egy hosszútávú kapcsolat levét ő inná meg..

2011. aug. 22. 23:08
 9/16 anonim ***** válasza:
De ebből egyáltalán nem derülnek ki a te érzéseid, csak az, hogy önző vagy. Viszont azt írtad, hogy azt mondanád neki, mennyire szereted. Ha ez igaz, miért nem veszed fel a telefont?
2011. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azért kéne felnőnöd, mert érett gondolkodású nő egy dugás miatt nem tesz tönkre egy férfit, aki érez iránta valamit, hanem keres egy szexpartnert, vagy ha érez valamit a férfi iránt, megpróbál vele kapcsolatot kialakítani.
2011. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!