Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak?

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Nem húzom hosszúra a magyarázatot:van egy fiú,akit kedvelek-lefeküdtünk.Nem terveztem,ha kicsit is hallgattam volna a józan eszemre,rögtön ellöktem volna magamtól,de letámadott.Előtte is elég nyilvánvaló volt számomra,hogy számára több ez,mint barátság,de ez az este teljes bizonyságot adott ennek a feltételezésnek.

Azóta egyfolytában csörög a telefonom.Legszívesebben felvenném,és megmondanám neki,hogy keressen egy rendes lányt,aki velem ellentétben nem vágja át,nem önző mint én, és akinek ő legfontosabb.De néha legszívesebben csak elmennék hozzá,hogy a nyakába boruljak,és megmondjam neki,hogy mennyire szeretem.(Ez is csak az önzőségemet bizonyítja).

Nagyon összezavarodtam.Megfogadtam,hogy az iskolán kívül másra most nem fogok koncentrálni,de eléggé belekavart a terveimbe..Nem tudom eldönteni,hogy mi lenne a jó.


2011. aug. 22. 22:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom..úgy érzem,hogy túl komplikált.

Elég önző dolog lefeküdni valakivel(amikor tudod,hogy ez neki többet jelent),csak azért,hogy te jól érezd magad pár órára.De különben te se tudod,hogy pontosan mit is jelentett ez neked.Egy részről akarod,egy másik részről nem.Megbízhatatlan vagy,minden helyzetben csak magadra gondolsz,és tudod,hogy sokkal jobban járna valaki mással,aki többet tudna adni neki.És a szerencsétlenkedéseid legjava abban merül ki,hogy megpróbálsz ismeretlen emberektől névtelenül tanácsot kérni,akik nagy valószínűséggel komplett idiótának néznek.

2011. aug. 22. 23:17
 12/16 A kérdező kommentje:
A másik oldala pedig az,hogy ő pontosan tudja,hogy milyen vagyok,és önszántából kezdeményezett szexuális kapcsolatot.Igazából ez olyan,mintha tálcán kínálta volna magát,hogy kihasználjam.Nem számolt a következményekkel.--Ez jut eszembe,ha racionálisan gondolkodom.
2011. aug. 22. 23:20
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha azt mondanád, az ő hibája. Hát nem.

Ha odavan érted, nem fog gondolkodni, hogy mi lesz, csak a remény lebeg a szeme előtt hogy veled lehet. Pont te vagy az , aki kihasználta a másikat.

Úgy érzem, te sem tudod mit akarsz, csak gyártod a racionális érveidet. A kapcsolatok, érzelmek nem így működnek. Légy kevésbé racionális, mondd el neki mit gondolsz, így lehetőséget adsz neki, hogy eldöntse, szeretne-e folytatást, mert szerintem te szeretnél, csak félsz.

2011. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Van igazság abban,amit mondtatok.

Mégis,kicsit úgy érzem,hogy több "creditet" adtok neki,mint nekem.Attól még,hogy érez valamit,ő volt az,aki kihasznált engem.Éppen olyan kedvében volt,gondolom.

2011. aug. 22. 23:41
 15/16 anonim ***** válasza:

én úgy látom,hogy össze vagy zavarodva, ellentétesek a mondataid. ez nem baj, sztem hagyj időt, mire letisztulnak a dolgok.

amúgy nekem tetszik ez a hozzáállás :) jó, h nő létedre ilyen vagy :)

2011. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Milyen hozzáállásra gondolsz?
2011. aug. 23. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!