Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én mi a fenét csináljak?...

Most én mi a fenét csináljak? (lennt)

Figyelt kérdés

bátyámék alapbol cseszegettek hogy csináljam ezt csináljam azt,mosogassak el meg ilyenek,anyukánk nem itt lakik velünk,mostoha apámnál,de ez hosszú,az a lényeg hogy ő most intenziven van,most meg jön bátyám és elkezdi hogy mostantól sokat segitsek itthon,mosogatás,ruhamosás,stb,sogórnőm meg alig csinál néha-néha csinál valamit nálunk,majdnem 30 éves a bátyám még itt él velünk,sogórnőmnek kéne igazábol már a ruháit mosni.(nem rég olyat szólt anyunak hogy nem neki kéne utánnunk mosni,mosogatni)mosogatás:ők piszkitják a legtöbb edényt.ő költözött ide és ugy dirigál nekem mint valami basa............

18/l


2011. márc. 23. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
..aha...
2011. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Bele ne haljál már, hogy el kell mosni 3 tányért, meg berakni 2 mosást... 18 évesen én már albérletben laktam...
2011. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

egy csómó mindent nem írtam le.

minden nap dolgozok a kocsmába emmelett szerinted nekem nincs más dolgom???? pffff

2011. márc. 23. 18:52
 4/17 A kérdező kommentje:
egyébként egy 30 éves férfinak nem a feleségének kéne mosni a ruháit????? -.- pfff
2011. márc. 23. 18:52
 5/17 anonim válasza:
14%
szokd meg
2011. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
a bátyám 30 évesen az anyja nyakán él,nehogy már én takaritsak utánnuk
2011. márc. 23. 18:53
 7/17 anonim válasza:
74%
akkor meg szard le őket
2011. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

1) Vegyél egy nyelvtankönyvet

2) Szard le őket, és mondd meg nekik, hogy csinálják meg maguk után a szaraikat.

3) Nőj fel!

2011. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

most nem figyeltem mindegy egyes betűre hogy írom,egyébként nem is ez volt a kérdés hányas vagyok magyarból -_-

ha elkezdek vele veszekedni még neki áll feljebb,igyis több mindent csinálok mint az,akinek igazából kéne és még én nőjjek fel?

ahhoz képest ma is egyedül voltam kinnt egy kocsmába.kiszolgáltam a vendégeket és meg csináltam mindent.....na mindegy....

valami normális tanácsot adjatok...meg köszönném!

2011. márc. 23. 19:00
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Otthon a nagysasszonyra ne mossál, mossa ki a magáét, amiből meg ők esznek, vagy isznak mossák el. Ne hagyd magad!
2011. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!