Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy, hol találhatok meg...

Hogy, hol találhatok meg valakit? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Van valaki akivel régebben nagyon jóban voltunk, csak aztán másfele sódrodtunk és elvesztettük egymást. Most viszont eszembe jutott, és szeretném vele újra felvenni a kapcsolatot. Viszont sajnos a régi telefonszáma már nem él, címét sem tudom mert régebben is mindig máshol lakott. Közösségi oldalakon néztem, myvipen találtam meg, ott írtam neki, de már több, mint 1hónapja nem lépett be:( Hol keressem vagy hogyan? Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 5. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Facebook...vagy nincs olyan közös ismerősötök akinek talán megvan a száma, vagy tudja a címét?
2011. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Facebookon?? IWIWen esetleg?? vagy egy régi ismerősön keresztül
2011. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy ismerősének a myvipen, az ismerősők látják egymás e-mail címét (esetleg telszámát), és akkor oda tudsz neki írni, hátha azt jobban olvassa. Ha nem adják meg, akkor kérd meg az ismerősét, hogy ő írjon neki levelet a te nevedben. Munkahely nincs az adatlapon?
2011. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
iwiw,facebook,myvip, keress..ne add fel! :)
2011. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Írta szegény, hogy csak myvipen találta. "Közösségi oldalakon néztem, myvipen találtam meg,"

Egyébként ez jó ötlet, amit az egyik válaszoló mondott, hogy valamelyik ismerősének írj. (Ha közös, annál jobb.)

Igyekezz olyat választani, aki a barátjának tűnik. (Van közös képük stb.)Így az illető biztosan tud majd róla valamit.

Sok sikert! :)

2011. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fénysebesség ***** válasza:
100%
Nem csak a közösségi portálok állnak rendelkezésre. Ha én meg akarok találni valakit, akkor meg is találom. Példának okáért ott van az iskola, ahova régen járt. Ott van a régi osztálynapló, osztályfőnök, tanárok. Ott van a telefonkönyv. Ha konkrétan őt nem is találod, azonos vezetéknevűeket is fel lehet hívni, tudnak e valamit. Ha elég kitartó és bátor vagy, más lehetőségek is rendelkezésedre állnak. Lehet azt is megtudni, merrefelé lakik, vagy hol szál le egy buszról. Kikövetkezteted mikor jár arra, te pedig szépen bevárod ott. Ha tényleg semmit nem tudsz, a régi iskoláját sem, a nevéből is tízezer van és még a barátairól se tudsz semmit, adj fel hirdetést! Vagy állj ki egy forgalmas térre, és bámuld az embereket reggeltől estig. De azt hiszem, egyszerűbben is meg tudod oldani, ha már ismerted :). Nekem volt egy nő, akit konkrétan bevártam az utcán :D. Sok sikert kívánok a kereséshez, biztosan rábukkansz!
2011. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak Myvipen van fennt, de ott sem járt már 1hónapja kb. Az a baj, hogy nagyon messze lakott, lakik, de címet sem tudok mert mindigg másnál lakott. Közös ismerőseink sincsenek sajnos:(
2011. szept. 5. 18:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkodtam :(

Szerintem nem sok esély van rá. Én egy 29 éves férfit keresek, aki az elsö szerelmem volt, de nagyon megbántottam, azóta nem beszélünk. Se közös ismerös, se semmi, már nem is ott lakik, ahol anno mikor megismerkedtünk.

Amire még gondoltam, az a Népességnyílvántartó.... ezt te is megpróbálhatod. Többet én sem tudok sajnos :(

23/N

2011. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Google keresőbe beírni a nevét? Hátha...

Vagy a másik ötletem ez a tudakozó: [link]

Remélhetőleg nem nagyon gyakori neve van. Sok sikert!

2011. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
facebook
2012. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!