Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy, hol találhatok meg...

Hogy, hol találhatok meg valakit? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Van valaki akivel régebben nagyon jóban voltunk, csak aztán másfele sódrodtunk és elvesztettük egymást. Most viszont eszembe jutott, és szeretném vele újra felvenni a kapcsolatot. Viszont sajnos a régi telefonszáma már nem él, címét sem tudom mert régebben is mindig máshol lakott. Közösségi oldalakon néztem, myvipen találtam meg, ott írtam neki, de már több, mint 1hónapja nem lépett be:( Hol keressem vagy hogyan? Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 5. 16:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
"Közösségi oldalakon néztem, myvipen találtam meg, ott írtam neki, de már több, mint 1hónapja nem lépett be:("
2012. dec. 6. 16:14
 12/12 Fénysebesség ***** válasza:
Újra én. Olyan nincs, hogy a mai világba ne találj meg valakit. Ez elhatározás és bátorság kérdése. Leírtam neked nem egy megoldást, de még biztosan van. Ha megér ennyit, akkor keresd meg személyesen. Várd be utcán, ahogy én csináltam egyszer. Érdeklődj felőle a környéken. Ha nem ér meg ennyi hűhót, lépj tovább! :)
2012. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!