Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok pótnagyit?...

Hol találhatok pótnagyit? Minden megoldás érdekel.

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Idősek otthona. Sok olyan idős ember van ott, akiket senki sem látogat. Biztos, hogy örömmel vennék a barátságodat.
2011. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hmm...

Nem volt vicces.

:D

2011. okt. 8. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem viccnek szánta

sajnos sokan vannak, akiket nem látogatnak és nagyon magányosak

2011. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Hmm...

Nem volt vicces.

:D"

Mi van? Én ezt nem viccből mondtam! A vicc mondjuk így hangzott volna: "A bolhapiacon, vasárnap reggel vagy a Vaterán" Mégis miért gondoltad, hogy vicc? És hogyan máshogy akarsz pótnagyit keresni? Hirdetést adsz fel? Elég bunkó lehetsz, egyébként...

2011. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen céllal keresel pótnagyit. Ha csak szeretetre, törődésre vágysz, akkor tényleg jó ötlet lehet az öregek otthona. Ha ingyen bébiszittert vagy anyagi segítséget vársz valakitől, akkor jóformán esélytelen vagy.
2011. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vagyok bunkó, rólad hittem, hogy bunkó vagy, hiszen sok mindent hallottam már, csak idősek otthonát nem ajánlott még senki, mellesleg Elfekvőben dolgozom és annyira mégsem jó ilyen helyről válogatni, maradnék inkább magányos néniknél.

2011. okt. 12. 12:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, elég kézenfekvő megoldásnak tűnik számomra az idősek otthona. az meg elég érdekes, ha te mégsem onnan válogatnál... miért? mert ők már többségében nincsenek túl jó egészségügyi állapotban? annál jobban kellene nekik egy érdeklődő személy, akinek mesélhetnek. persze ha te nagyira vágsz, aki majd sütöget neked és azzal vár...
2011. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!