Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így is találhatok ilyen munkát?

Így is találhatok ilyen munkát?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem igazán ide való kérdés,de sajnos máshol nem kapok rá választ.

Szóval az lenne a kérdésem,hogy 18éves vagyok,és szeretnék dolgozni pár hónap múlva.

Sajnos érettségim nincsen még,de arra lennék kíváncsi,hogy így is kaphatnék e olyan diákmunkát,ahol minimálbérért dolgozhatnék.

Ezt hallottam és szeretnék róla meggyőződni,hogy ez valóban így van-e?

Köszönöm a válaszokat!!!!!


2011. márc. 6. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, kaphatsz.
2011. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, kaphatsz. Már 15-16 éves korodtól kezdve végehetsz diákmunkát órabérben, amiből összejöhet több is mint a minimálbér. De diákmunkát csak akkor végezhetsz, ha nappalis diák vagy. Ha néhány hónap múlva még az leszel, nincs akadálya..
2011. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Magántanulóként?
2011. márc. 6. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
az tudtommal nappalis viszonynak számít.
2011. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hajajj...menj be az első diákokat közvetitő céghez (melodiák,minddiák,fürgediák,pannonwork,stb),mondd h heti 5 nap délelőtt ráérsz,nappalis vagy,és garantálom kapszmelót,mindig azzal szenvednek h nappal nem ér rá egy diák se...
2011. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!