Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok 40-es években...

Hol találhatok 40-es években járó nőknek közösségi fórumot?

Figyelt kérdés
Ahol tudnának egymásnak tanácsot adni, beszélni mi volt aznap. Segíteni szeretnék egy személynek.
2011. jún. 12. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ilyen kimondottan létezik.A chaten ugyan vannak korosztályra lebontott "szobák" de oda nem igen beszélgetni mennek fel.Amit én tudok hogy érdemes látogatni mondjuk és biztosan van sok középkorú az a:

www.hoxa.hu

www.noiportal.hu

Ezeken az oldalakon tudsz új topikot nyitni blogolhatsz szerintem ezzel is előrébb tudsz jutni.

2011. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És természetesen tanácsot kérhetsz a többi fórumozótól is.
2011. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú, a chat.hu-val nekem se a legjobb tapasztalataim vannak, megpróbálom az oldalakat amit írtál. Ha már az e-mail megy neki akkor ez is menni fog :)


Köszi :)

2011. jún. 12. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!