Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én mi a fenét csináljak?...

Most én mi a fenét csináljak? (lennt)

Figyelt kérdés

bátyámék alapbol cseszegettek hogy csináljam ezt csináljam azt,mosogassak el meg ilyenek,anyukánk nem itt lakik velünk,mostoha apámnál,de ez hosszú,az a lényeg hogy ő most intenziven van,most meg jön bátyám és elkezdi hogy mostantól sokat segitsek itthon,mosogatás,ruhamosás,stb,sogórnőm meg alig csinál néha-néha csinál valamit nálunk,majdnem 30 éves a bátyám még itt él velünk,sogórnőmnek kéne igazábol már a ruháit mosni.(nem rég olyat szólt anyunak hogy nem neki kéne utánnunk mosni,mosogatni)mosogatás:ők piszkitják a legtöbb edényt.ő költözött ide és ugy dirigál nekem mint valami basa............

18/l


2011. márc. 23. 18:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj a kocsmába,dolgozd le a munkaidödet.Ha hazaérsz rakd rendbe a holmijaidat, mosogass el magad után,aztán pihenj.Ha bárki is beszól hogy ezt vagy azt csináld meg helyette,akkor mondd meg neki hogy nem vagy te senki rabszolgája,annak a rendszernek már igencsak régen vége,ugyhogy te megcináltad a dolgodat,ö is csinálja meg a magáét! Ennyi...:-)
2011. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Persze, ha ez ilyen egyszerű lenne. Én is kipróbáltam azt, hogy csak magam után mosogatok, mások után meg nem. Erre megyek haza és amit elmosogattam is már mocskos, mert ettek belőle. Így ahhoz, hogy én hazaérve a suliból ehessek először mosogatnom kell. Leszarom, megszoktam. Csak mondom, hogy ez a kérdezőnél is így lesz.

A sógornő meg üljön a jegesmaci f@szára!

2011. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
az a baj hogy akkor meg neki áll oltogatni,de asszem megcsinálom ami az én dolgom,aztán el megyek itthonról hogy ne találkozzak velük és akkor elmehetnek a jó édes...tudjátok hová,de engem nem használnak ki.....
2011. márc. 23. 19:52
 14/17 anonim ***** válasza:
A sogornő se cselédnek költözöt hozátok. Mért kell ilyeneken egyáltalán összeveszni.
2011. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
kb 10 éve itt él,semmiért nem kértünk pénz,magyarul rezsi pénz = ingyen pancsikol meg kajál ÉVEK óta és ez még haggyán de mindenbe beleszövegel!!!!!
2011. márc. 23. 21:04
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérjétek el tölük a rezsi felét.
2011. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én megértelek. Mi úgy nőttünk fel, hogy a házimunka mindenkire egyforma részben hárul, anyára, öcsémre, és rám. Aki valamit nem csinál meg a saját részéből, az van lecseszve, nem az, aki nem csinálja meg másik helyett az ő részét. (Maximum akkor mosogatunk el egymás helyett, és társaik, ha a másiknak megsérül a keze, vagy vmi.)

Fogalmam sincs, hogy lehetne ezt lekezelni, mivel nekem meg sem fordulna a fejemben, hogy valaki helyett dolgozzak, nem vagyok senki csicskája, és ha beszól, szólj vissza. Ha igazán bunkón cseszeget, vágd hozzá a szennyes cuccát, hogy akkor nesze, mosd ki magadnak.

Volt egy csávó, akivel randizgattunk, egészen addig amíg meg nem tudtam, hogy 26 évesen anyuci még mindig a seggét nyalta és állandóan rámolt utána, megkérdeztem, hogy nem érzi úgy, hogy ez gáz és el kéne már költöznie lassan? Nem, minek, így neki kényelmes, meg amúgy is a nők dolga, hogy takarítsanak.

Aha... Hát én azonmód otthagytam. Egyenjogúság van. Ha én nem várom el, hogy valaki eltartson és fizessen helyettem, akkor nem fogok mások helyett szolgaként robotolni a háztartásban.

2011. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!