Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak?

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Apámnak csaja van, ezt tudjuk szüleim már külön is mentek.

Mindig ki akarom készíteni a csajt, de apám mindig védi, nem igaz! Már annyira elegem van!

A saját gyerekével szemben is őt védi és mellé áll!

Ha valamit mondok róla már leszidnak!

Hát még ha csinálok neki valamit, akkor már üvöltözik velem apám...

Ma is csak annyit csináltam, hogy hunyorítva csúnyán néztem a csajra és már olyan hangnemben szólt rám, hogy elsírtam magam!

Mit tegyek, hogy ne védje ennyire?

Annyira rosszul esik, hogy mindig én vagyok a szemét ha csak csúnyát mondok rá, meg mindig az ő szavát tartja igaznak az enyémmel szemben.

15/L

Köszi


2011. aug. 4. 12:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk lehetnél vele kedves is.
2011. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Az kizárt! Nem szeretem! ÉS nem is fogom megszeretni, köszi a választ!
2011. aug. 4. 12:12
 3/43 anonim ***** válasza:
11%
hát kibírhatatlan ,akkor mond meg a faterodnak ,hogy mi helyzet vagy sértődj meg nagyon nagyon ,addig amíg már nem fog faterod megvigasztalni
2011. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
1%
ha jobban szeret téged fog választani
2011. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
61%

Nézd a helyzetet az ő szemszögéből: a kedvesének van egy kamasz lány, aki (ki tudja, miért?) ki akarja készíteni, állandóan csak kötözködik, és nem lehet vele normálisan beszélni.


Szerinted? Gondolkodj már el egy kicsit rajta, ő mit érezhet!


Apádnak joga van boldognak lenni és ha ezt nem anyád mellett teheti, ahhoz is joga van. Próbálj meg ezzel békében együtt élni. (Természetesen neked is jogod van bolgonak lenni, de nem a mások kárára.)

2011. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De ez nem hat, mert már eljátszottam hogy megsértődtem, próbált megvigasztalni de tudja hogy utálom a csajt! És nem választana engem, mert már az az érzésem, hogy őt jobban szereti! :"(

2011. aug. 4. 12:14
 7/43 A kérdező kommentje:

Én velem lehet beszélgetni, már beszélgettem a csajjal. Igaz, ott az volt a téma hogy hagyja békén apámat!

De nem baj, ha így folytatja majd én is olyan szerelmi kapcsolatba fogok keveredni hogy csak néz!

2011. aug. 4. 12:15
 8/43 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom apád megkergült egy fiatal kis libától.Addig amíg így meg van szédülve addig sajnos Te nem tehetsz semmit,mert apád most odavan a kislányért de nagyon.Elhiszem hogy nem kedveled,biztosan meg is van az okod rá,ezt csak Te tudhatod miért.Egyenlőre annyit tudsz tenni,hogy ne találkozz a csajjal,nem kötelező Neked jópofáskodni,ha nem akarsz.Hagyd őket békén,most még apád szemén nagy a köd,de majd ha elmúlik,újra ember számba fog venni Téged is!Kitartás!!!!
2011. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
64%

"Mindig ki akarom készíteni a csajt"

"Ha valamit mondok róla"

"Hát még ha csinálok neki valamit"

"Ma is csak annyit csináltam, hogy hunyorítva csúnyán néztem a csajra"

"ha csak csúnyát mondok rá"


Tulajdonképpen mit vársz? Dícsérjen meg apád, mert olyan kedves és aranyos vagy? Amit csinálsz, az igazi kamasz reakció, féltékenység, duzzogás, sértődöttség. Próbálj túl lenni rajta, meglátod, ha te magad pozitívan állsz hozzá, a helyzet is javulni fog.

2011. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
16%
Apád nem semmi, először félreqr, aztán felborítja a családot, csak mert nem bír a farkával, majd végül elvárja, hogy TISZTELD A SZERETŐJÉT? Apád normális?
2011. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!