Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak?

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Apámnak csaja van, ezt tudjuk szüleim már külön is mentek.

Mindig ki akarom készíteni a csajt, de apám mindig védi, nem igaz! Már annyira elegem van!

A saját gyerekével szemben is őt védi és mellé áll!

Ha valamit mondok róla már leszidnak!

Hát még ha csinálok neki valamit, akkor már üvöltözik velem apám...

Ma is csak annyit csináltam, hogy hunyorítva csúnyán néztem a csajra és már olyan hangnemben szólt rám, hogy elsírtam magam!

Mit tegyek, hogy ne védje ennyire?

Annyira rosszul esik, hogy mindig én vagyok a szemét ha csak csúnyát mondok rá, meg mindig az ő szavát tartja igaznak az enyémmel szemben.

15/L

Köszi


2011. aug. 4. 12:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
0%
Jobb lenne, ha a barátnőjével menne? Kérdd meg apukádat,hogy vigye magával gyakrabban...
2011. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem az a kérdés provokáció.

Ennyire primitív még egy éves gyerek sem lehet.

2011. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
33%
Ez van, némelyik férfinek fontosabb egy fiatal puni, mint a felesége és a kislánya. De irónikus, hogy szerinte te vagy furcsa, csak mert nem rajongsz a nőért, akivel megcsalta anyukádat. Sajnállak az apukád miatt, talán hamarosan észheztér, ha látja, mindent elveszíthet...
2011. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Nem, úgy látom nem értitek!

Anyukám és apukám megbeszélték a láthatást, miután elköltözött.

Nem tartja be, mert van amikor ütközik azzal hogy a barátnője hogy dolgozik.

Ha nem dolgozik, nem jön, ha dolgozik, egész nap itt lóg!

Na és az nem hiányozna ha elhozná a barátnőjét, így is nagyon pofátlan tus lenni!

Utolsó!

Ha nem tudsz normálisan válaszolni, inkább ne is tedd sehogy! Azért mert te nem vagy ilyen helyzetben és nem tudok kellő képpen átértékelni a dolgokat, attól még egy gyereknek ez elég szörnyű érzés! Inkább örülj neki, hogy nem vagy ilyen helyzetben!

2011. aug. 4. 12:31
 25/43 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen átérzem a helyzeted,Én is voltam mellékvágányon évekig,egy fiatal nő miatt,mert Apám anno meghülyült...Évekig nem volt Rám kíváncsi,sőt amikor zokogva álltam a kapujukban,akkor azt mondta a nője,hogy hagyjam békén Apámat,mert neki már új családja van!Akkor születetta közös gyerekük..Amit akkor éreztem,leírhatatlan..Elzavart a nője,Apám nem akart Engem látni sem..Hiába hívtam,számot cserélt direkt hogy ne érjem el.Aztán egyszer csak otthagyta a fiatal nője,és akkor megtalált Engem.Nagyon szomorú történet a Tiéd is,de nagyon remélem hogy a Te apád nem jut el idáig,és még időben észhez kap,egy fiatal nő sem ér annyit,hogy tönkretegye a gyerekével való kapcsolatát egy apa!!!!
2011. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
40%
Te, 12:27 mitől primitív a kislány?! Én felnőtt fejjel (22) is ugyanígy gyűlölném az apám szeretőjét!
2011. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
50%
Kedves Kérdező! Nem lehet mindenkit szeretni, de lehet tisztelni másoknak az érzéseit.Édesapád ezt a döntést hozta, akkor te fogadd el, ennyi idősen már nem lehetsz annyira gyerek, hogy ne értenéd meg.Ne dolgozz azon, hogy megutáltasd magad a barátnővel is, no meg édesapáddal is, mert nagyon abba az irányba haladsz.
2011. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:31


Úristen, nagyon sajnállak! :( Ez iszonyat durva!

És mi lett a vége, megbocsátottál neki? Hogy tudott elszámolni a lelkiismeretével?


12:32 - köszönöm! :)


Utolsó!

Te nem vagy normális! Nem is foglalkozom veled, nem akarok lesüllyedni a Te szintedre, szánalmas!

2011. aug. 4. 12:41
 29/43 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodj meg kisszívem, te ettől mostanra már sokkal mélyebbre süllyedtél a nevetséges próbálkozásaiddal az apádnál meg a nőjénél.
2011. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

Az előző kommentem utolsó részét ennek szántam!

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:37


A többieknek köszi a válaszokat! :)

2011. aug. 4. 12:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!