Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak?

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Apámnak csaja van, ezt tudjuk szüleim már külön is mentek.

Mindig ki akarom készíteni a csajt, de apám mindig védi, nem igaz! Már annyira elegem van!

A saját gyerekével szemben is őt védi és mellé áll!

Ha valamit mondok róla már leszidnak!

Hát még ha csinálok neki valamit, akkor már üvöltözik velem apám...

Ma is csak annyit csináltam, hogy hunyorítva csúnyán néztem a csajra és már olyan hangnemben szólt rám, hogy elsírtam magam!

Mit tegyek, hogy ne védje ennyire?

Annyira rosszul esik, hogy mindig én vagyok a szemét ha csak csúnyát mondok rá, meg mindig az ő szavát tartja igaznak az enyémmel szemben.

15/L

Köszi


2011. aug. 4. 12:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
20%
Tyű az a vaslogika :)))
2011. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
32%

ha ok nélkül szekálod a csajt, akkor nyilván nem neked adnak igazat, hiszen nincs is igazad.

15 évesen felfoghatnád, hogy ha a seggedet a földhöz vered se tudsz semmin változtatni. ha nem viselkednél ilyen gyerekesen, és nem akarnál keresztbe tenni a csajnak a létezése miatt, akkor nem kerülnél ilyen helyzetbe.

apád nem az alapján fog egyikőtök, vagy másikótok pártjára állni, hogy ki-kicsodája, hanem hogy kinek van igaza.

2011. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
53%
Megint Én vagyok,aki ugyanígy járt mint Te.Kérdezted,hogy megbocsátottam e?!Igen,meg..Pedig 20!!!évig azt mondtam mindig,hogy ha majd egyszer Ő fog keresni,ugyanolyan hideg vérrel fogom majd elküldeni,mint ahogyan a nője tette Velem anno régen..De nem így lett.Megláttam,és sírva borultam a nyakába,ennek 6 éve,azóta van megint Édesapám!!!20 év,20 elvesztegetett év..De megbocsájtottam..Mert az Édesapám!!!
2011. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
33%
Legközelebb, ha megy apád, mondd neki, hogy tűnjön a francba vissza, ahol eddig volt. Ha te ennyit érsz neki, ő sem ér neked többet. Amíg csak sírdogálsz, meg veszekszel, nem fog komolyan venni. Mutasd meg neki, hogy ő sem a világ legfontosabb embere. Ha te nem kellesz neki, ő sem kell neked. Lehet, hogy ezen már elgondolkodna. És kitartás, nagyon sajnállak téged és anyudat.
2011. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
23%

Annyira rosszul esik, hogy mindig én vagyok a szemét ha csak csúnyát mondok rá, meg mindig az ő szavát tartja igaznak az enyémmel szemben.


- ha csak csúnyát mondasz rá, az nem elég? Te se örülnél neki ha csak ugy ugatnának. Költözz anyukádhoz..

2011. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
18%

Buta vagy.

Csak aztán nehogy koppanj, hogy a buta viselkedésed miatt tényleg elüldözöd az apád magad mellől.

2011. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
34%
Miért? Mi a fene jót lehetne mondani egy gonosz libáról, aki szétdúl egy családot? Még jó, hogy nem szeretetd! Én a kést is utána hajítanám! Hogy apukád meg így döntött, el kell fogadni? Nem. Apukád aljasul viselkedik és döntött, a saját öröme érdekében a gyermekét és a feleségét tönkreteszi. El kellene fogadni?! Szégyellheti magát, meg az a nő is, aki családos emberrel kezd. A helyedben én elküldeném apámat, ha ennyire vagyunk fontosak neki, menjen a francba, hátha még észheztér, mert ehhez nincs joga. Legyen boldog, de ne más kárára.
2011. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Anyukád hogy viseli? Ő melletted áll?
2011. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
felfoghatnád, hogy ez nem rólad szól. attól, hogy szekálod az új nőt, még nem fog apud visszamenni hozzátok. inkább anyukádat támogatnád, ahelyett, hogy értelmetlen, fölösleges csínyeken töröd a fejed.
2011. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
De igenis, róla is szól! Amikor valaki családapaként szeretőt tart, amikor valaki egy nős, családos ember alá fekszik, az nemcsak kettejükről szól, hanem a feleségről és a gyerekről is!! És a gyereknek joga van elmondani, hogy mekkora fájdalmat okoztak neki, sőt joga van utálni egy olyan érzéketlen szukát, aki miatt sírni látja az anyukáját, aki miatt szétesett a családja!
2011. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!