Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak?

Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Apámnak csaja van, ezt tudjuk szüleim már külön is mentek.

Mindig ki akarom készíteni a csajt, de apám mindig védi, nem igaz! Már annyira elegem van!

A saját gyerekével szemben is őt védi és mellé áll!

Ha valamit mondok róla már leszidnak!

Hát még ha csinálok neki valamit, akkor már üvöltözik velem apám...

Ma is csak annyit csináltam, hogy hunyorítva csúnyán néztem a csajra és már olyan hangnemben szólt rám, hogy elsírtam magam!

Mit tegyek, hogy ne védje ennyire?

Annyira rosszul esik, hogy mindig én vagyok a szemét ha csak csúnyát mondok rá, meg mindig az ő szavát tartja igaznak az enyémmel szemben.

15/L

Köszi


2011. aug. 4. 12:03
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
32%
Mexox vagy mexöx
2011. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
67%
Nem veszed észre, hogy feleslegesen csinálod. Mi lenne, ha máshogy állnál hozzá. Talán még tök jó barátnők is lehetnétek. Apukád szereti, persze, hogy mérges, ha ok nélkül bántod a szerelmét. Nőj fel.
2011. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
57%
EGy apa-lánya kapcsolat nem ugyanaz, mint egy szerelmi viszon. Ne hasonlítsd össze. Attól, mert barátnője van nem szeret kevésbe. Ha úgy érzed, hogy apád kevésbé foglalkozik veled, mint azelőtt, akkor beszélj vele. Mondd meg, hogy szeretnél időt tölteni vele, csak te és ő, a barátnő nélkül. Nem kell a csajt szeretni, csak elfogadni. Azzal nem vívod ki apád szeretetét, hogy ha kígyót-békát mondasz a barátnőjére, sőt... Te egyszer felnősz és a saját életedet fogod élni. Akkor vele mi lesz? Belegondoltál? Értem, hogy megvisel ez az egész, de ezzel a jelenlegi taktikával nem fogsz célt érni. Légy egy kicsit okosabb, akár taktikusabb. Válts stílust. A csaj támadásával, lehet, hogy apád még messzebbre kerül tőled érzelmileg.
2011. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:18


TELJES MÉRTÉKBEN IGAZAD VAN!


Egy fiatal ki liba miatt ilyen az egész családjával, de nem baj már kitaláltam hogy vissza fogok neki vágni!

Csak úgy fog lesni hogy mit csinálok majd!

Köszi a válaszokat!

2011. aug. 4. 12:20
 15/43 anonim ***** válasza:
50%
figyelj, azt, hogy apád téged szeret, és azt hogy a csajt hogy szereti, nem lehet összehasonlítani. pár év múlva majd te is szeretsz egy pasast, és elmész otthonról, akkor örülnél, ha apukád egyedül lenne? apukád max 40 éves lehet, az elkövetkező mondjuk 40et élje le egyedül? azért mert anyuddal nem volt jó a kapcsolatuk az tök természetes, hogy szeretne más párt. nem hiszem, hogy jobban szereti mnt téged, de ezt a 2 szeretetet nem lehet összehasonlítani. a hisztiddel meg semmire nem fogsz menni, apád akkor is szeretni fog, max ki lesz rád akadva...és a csajt is szeretni fogja, bármennyire is tiltakozol :D
2011. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
De már el is költözött! Tehát így kevesebbet foglalkozik velem, nem is lehet vele normálisan beszélni, mert csak akkor jön hozzánk ha a kis barátnője dolgozik! Teljes köd!
2011. aug. 4. 12:22
 17/43 A kérdező kommentje:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:19


Ez így van! NEM normális jelenleg!

2011. aug. 4. 12:22
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
A csaj miatt váltak el a szüleid? Mert akkor jóhogy nem rajongsz érte...
2011. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Nem, engem már nem hiszem hogy szeret!

Most is mikor sírtam, hogy mindig én vagyok leszidva akkor is csak megölelt és mondta hogy ne legyek ilyen gonoszkodó meg adott puszit, de látszott rajta hogy őt jobban szereti ha hagy itt engem szenvedni, eddig a családja volt az élete értelme, most meg ő fordít neki hátat!

2011. aug. 4. 12:25
 20/43 A kérdező kommentje:

Nem váltak még el, de el fognak. Igen, a csaj miatt!

Ha úgy lenne, hogy a csaj csak a válás után jött volna, akkor lehet hogy még meg is érteném, DE ÍGY NEM!

2011. aug. 4. 12:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!