Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha a feleség...

Miért van az, hogyha a feleség csalárd, akkor ribi, ha férj akkor a feleségben keresik a hibát?

Figyelt kérdés
Valahányszor kiírnak itt egy kérdést, hogy férj csal, a válaszolók többsége megkérdezi, hogy nem hízott-e meg a nej, igényes maradt-e.
2011. máj. 27. 18:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 anonim ***** válasza:
79%

21:41, én értettem eddig is, de ez maximum arra magyarázat, hogy a férfiak miért hajlamosabbak a megcsalásra, mint a nők. Viszont arra a kérdésre nem ad választ, hogy náluk miért számít egyenesen dicsőségnek a dolog (?), hiszen elméletileg ma már "civilizált" világban élünk...

21:36 voltam.

2011. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/101 anonim ***** válasza:
66%

folyt.

Sot, mindneki azt irta, hogy a cilizalt tarsadalomban ezeket az osi osztonoket tudni kell kezelni, de valahogy ti csak az egyik felet ertitek meg a mondatnak.

Vagy ez csak azert van, hogy veletlenul se kelljen egyeterteni a masikkal?

Azt nem lehet elvitatni, hogy ezek az osztonok evezredek ota, vagy ev milliok ota iranyitjak a termeszetet, igy ez a, tortenelmileg kis idonek mondhato, par szaz vagy par ezer ev civilizacio nem tudja teljesen kitorolni azt teljesen.

Mint a legelso hozzszolasomban irtam nem is kell az allatvilagig menned, nezd csak meg a kevesbe civilizalt "embereket" (feketek, ciganyok, stb...) akik sokszor kozelebb vannak az oszton-lethez mint a gondolkodo emberhez. Azt hiszem ok a pelda az allatvilag es az emberi gondolkodo letforma kozott. Mar nem allat de meg nem ember. Nem tudnak normalis civilizalt tarsadalomban elni segitseg nelkul, a szexualis eletuk is inkabb hasonlit ehhez. Olvass nemzetkozi hireket, meglatod, hogy a fekete orszagokban hol tart a tarsadalom, egymast erik az eroszakos cselekmenyek, kannibalizmus, oldokles, nemi eroszak hegyek...

Szinte mindenhol ez van ahol megszunt a gyarmati rendszer es a feketek onnalosodtak.

Na, most jol elmentem mas iranyba, de meg mindig jobb mint "szerelmeskedesrol" meg egyebekrol irni es lepontozni azt aki targyilagos de nekem nem tetszo valaszt ad.

2011. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/101 anonim ***** válasza:
70%

21:51


Nem gondolod, hogy a 2 osszefugg?

2011. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 anonim ***** válasza:
58%

"És azon nem gondolkoztál el, miért jó érzés? Hogy ebben a világban mindennek oka van?"

Miért, szerinted attól lesz jó érzés, hogy abban a tudatban csináljuk, hogy így "készül" a gyerek?

(Szintén 21:36.)

2011. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/101 anonim ***** válasza:
88%

"Nem gondolod, hogy a 2 osszefugg?"

Ha mondjuk 1700-at írnánk, megérteném. Csak azzal van bajom, hogy ez elvileg már egy "modern" világ, amiben egyenjogúság uralkodik.

2011. máj. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/101 anonim ***** válasza:
71%

Az ősemberek nem szeretkeztek, ott úgy ment, mint az állatoknál, tüzeltek, ment a hím és kész.


Amúgy az elsőnek tényleg igaza van, csak elő kéne kapni néhány pszichológia könyvet (ami a férfi és nő viselkedését boncolja) és utána megcáfolni, amit valaki ír ilyen témában.

2011. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/101 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk az evolúciónak és az ösztönöknek a boncolgatása még véletlenül sem válasz a kérdésre. A kérdés úgy hangzik, miért a feleség a hibás akkor is, ha ő lép félre, és akkor is ha a férje. A feleség ler*bancozása nem hiszem, hogy evolúciósan magyarázható.
2011. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/101 anonim ***** válasza:
70%

"Miért, szerinted attól lesz jó érzés, hogy abban a tudatban csináljuk, hogy így "készül" a gyerek?"

Nem, hanem akiknek ez jó érzés volt, azok szaporodtak is tovább, így kialakult, hogy a populáció jelentős része szerette a szexet, hiszen a felmenője is szerette (tulajdonságok öröklése). Nem tudatosan csinálták. A szex szeretete nagyon alapvető, mivel anélkül egy faj abszolút nem tud fennmaradni. Te meg én sem lennénk, ha az őseink nem szerették volna a szexet. Ez nem vitakérdés, teljesen természetes, hogy a szexet a szaporodásból eredően szeretjük.

2011. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/101 anonim ***** válasza:
72%
Rengeteg ember nem szereti a szexet, és rengeteg olyan embernek lesz gyereke még ma is, aki nem szereti a szexet.
2011. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 anonim ***** válasza:
28%

"A feleség ler*bancozása nem hiszem, hogy evolúciósan magyarázható."

Pedig igen, már le is írtam egyszer, miért.

A nő simán megteheti, hogy olyannal nevelteti fel a gyerekét, aki a gyereknek nem az apja. Az apa erről nem fog tudomást szerezni, és felnevel egy idegen utódot, amivel a saját génjeinek a terjedését korlátozza. Aki ezt tűrte, annak nem maradtak fent a génjei, legalábbis kisebb eséllyel, így ilyenek nincsenek most köztünk. (Szelekciónak hívják ezt a fogalmat, pl. amikor a négerek bőre besötétedett, az ugyanilyen, csak ez sokkal alapvetőbb.)

Na más most, ha a nő megcsalja a férfit, már felmerül a gyanú, hogy egy születendő gyereknek más lesz az apja. Így a férfi szempontjából bizony a ler*bancozás az egyetlen logikus lépés, még ha nem is pont ebben a stílusban.

A "r*banc" szót nem használják férfiakra, nincs is férfi megfelelője, és ez nem véletlen. A férfi nem tud olyat tenni a nővel, amit a nő a férfivel, vagyis hogy más utódját a tudtán kívül nevelteti fel vele. Így a nőknél és a férfiaknál a megcsalás mögött egész más dolgok vannak.

2011. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!