Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha a feleség...

Miért van az, hogyha a feleség csalárd, akkor ribi, ha férj akkor a feleségben keresik a hibát?

Figyelt kérdés
Valahányszor kiírnak itt egy kérdést, hogy férj csal, a válaszolók többsége megkérdezi, hogy nem hízott-e meg a nej, igényes maradt-e.
2011. máj. 27. 18:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/101 anonim ***** válasza:
35%

"Annak a génjei maradtak fent, akiknek minél több utódja született."


De nekem igazan nem viszket, hogy fennmaradnak-e a genjeim, vagy sem. Neked igen? Vagy egy tudattalan állatnak igen? Az az erdekes, hogy akit szeretek, ahhoz hozzáérhessek most, amikor élek, és egyengessem a jo kozos elmenyek, megélt szeretet altal utunkat a Mennybe. Mit erdekel engem, hogy a Foldon mi lesz? Leszarom ezt a tetves bolygot!:) A testem itt marad. Nem erdekelnek mulando dolgok. A szerelem a lelkemmel egyutt megmarad.

:)

Teged tenyleg motival, hogy mi élsz itt a Foldon utanad, mikor mar nem leszel itt?? :D:D

(35/L)

2011. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/101 anonim ***** válasza:
34%

Azt még senki nem írta, hogy nem is igazán keresi senki a hibát a nőben!

Ez olyan igazságosztósdi, hogy mindenki lelke megnyugodjon.:)

2011. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/101 anonim ***** válasza:
75%
Mert a férfiaknak dicsőség, a nőknek szégyen. Bár ennek már rég nincs értelme, csak ez még nem jutott el mindenki agyáig.
2011. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/101 anonim ***** válasza:
37%

Az a baj, hogy te nem érted ennek az egésznek a biológiai magyarázatát, és már alapjaiban kérdőjelezed meg az egész genetikát.

Igen, az élőlények azért párosodnak, hogy utódjuk legyen, ez az egésznek az értelme. Lehet, hogy téged nem azért kap el a barátod/férjed esténként, mert új gyereket akar, de ez az egész ebből származik.

Leírom folyamatábrával:

aki szereti a szexet => szaporodik => fent maradnak a génjei

aki nem szereti => nem szaporodik => nem maradnak fent

Ezért van az, hogy a populáció jelentős része szereti a szexet, mert akik nem szerették, nem is szaporodtak tovább. (Ez ma már nincs feltétlenül így, de 10000 éve így volt. Abba most ne menjünk bele, hogy a szelekció mára teljesen felborult, és ez fog minket a kipusztuláshoz vezetni.)

Vagyis az, hogy te vagy én szeretjük a szexet, kizárólag abból fakad, hogy a szex eredménye az utódnemzés volt.

Lehet, hogy ezt nehéz így elfogadni, mert az embernek nem ez az első gondolata erről, de ez az igazság, mert más magyarázat nincs arra, miért szeretjük a szexet.

A szexen kívüli érzelmek is mind a szexről, így közvetve a szaporodásról szólnak. Még egyszer hangsúlyozom, ez nem teljesen nyilvánvaló, és nem is mindig van így. De ez a világ változása miatt van.

2011. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/101 anonim ***** válasza:
32%

20:03


Teljes mertekben egyetertek veled.

Amugy en bagyok az elso valaszolo.


Erdekes, hogy mindenki le lett pontozva aki a biologiai nezopontbol kozelitette meg dolgot, pedig senki nem mondta, hogy a hutlenseg elfogadhato, csak probalta visszavezetni ezt a tulajdonsagot az eredetere. De latszik, hogy nem a tenyek erdekeltek az "ellentabort" hanem csak valami pasi ocsarolo topicot akartak letrehozni, igy en is megbantam, hogy egyetlen sort is ritam hozza.

Itt a "szerelemeskedes", a "kettos merce", az 'egyenjogusag" meg mittudomen milyen kulcsszavak az elvartak, nem a tenyleges ok kereses.

2011. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/101 anonim ***** válasza:
100%
Az evolúció jó magyarázat, elvileg. Gyakorlatilag az embereknek tudnia kell uralkodni az ösztönein. De sajnos csak elvileg tudnak.
2011. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/101 anonim ***** válasza:
95%

"Most is 2 katona halt meg Irakban, az egyik no volt, a masik ferfi."

És a nő az egyik tanárom unokahúga volt. Na mindegy, ezt csak 'érdekességképp' jegyeztem meg.


Egyébként szerintem is nevetséges, hogy egyesek az 'ősi génekkel' takaróznak most is. Ahogy előttem is írták; ember és állat között az a legfontosabb különbség, hogy az ember nem ösztönlény, hanem gondolkozásra képes faj. Így nem kifogás az sem, hogy 'bennük van a félrek*félésre való hajlam'.


"Azért mert a nőket tartják okosabbnak a két nem közül, nekik kéne okosan bánni a férfiakkal."

Ez a kedvencem! Nagyapám is mindig ezzel jön. Mekkora poén már, hogy alapesetben a férfiak többsége mindenféle hülyegyereknek lehordja a nőket, de ha át kell hárítani rájuk a felelősséget, már egyből magukat tűntetik fel debilnek...


"Akkor a kedves nőket arra kérem, hogy innentől kezdve ők udvaroljanak a férfiaknak, ő hívják meg a férfiakat erre-arra, ők udvariaskodjanak velük, stb."

Annyira elcsépelt már ez a 'nekünk kell udvarolni' szöveg... Ébredj már fel, ember! Ez a XXI. század, itt már rég nem a férfi udvarol!


"Ja, és a nők miért nem mentek annakidején sorkatonának?"

Talán mert nem engedték nekik...?


"Vagyis az, hogy te vagy én szeretjük a szexet, kizárólag abból fakad, hogy a szex eredménye az utódnemzés volt."

Én úgy tudtam, azért, mert jó érzés. Na mindegy, nem akarom megcáfolni az állításodat, mert végülis ebben is lehet valami.


"Gyakorlatilag az embereknek tudnia kell uralkodni az ösztönein. De sajnos csak elvileg tudnak."

Igazad van, és pont ez a probléma. Sőt, sokszor a nőknek sem sikerül, csak a különbség annyi, hogy ha egy férfi k*r félre, ő az istenkirály, de ha egy nő, akkor egy büdös r*banc.

2011. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/101 anonim ***** válasza:
68%

21:36


Nem is kifogaskent irta senki hanem magyarazatkent.

Es leirom sokadszorra is es nagy betuvel, hogy te is megertsd: SENKI NEM IRTA, HOGY A HUTLENSEG ELFOGADHATO!!!

2011. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/101 anonim ***** válasza:
94%
A préripockok monogámok és hűségesek.
2011. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/101 anonim ***** válasza:
23%

"Én úgy tudtam, azért, mert jó érzés."

És azon nem gondolkoztál el, miért jó érzés? Hogy ebben a világban mindennek oka van?

2011. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!