Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha a feleség...

Miért van az, hogyha a feleség csalárd, akkor ribi, ha férj akkor a feleségben keresik a hibát?

Figyelt kérdés
Valahányszor kiírnak itt egy kérdést, hogy férj csal, a válaszolók többsége megkérdezi, hogy nem hízott-e meg a nej, igényes maradt-e.
2011. máj. 27. 18:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/101 anonim ***** válasza:
85%

"A férfi korlátlan számú alkalommal párosodhat, és genetikailag ez meg is éri neki. A nő nem. Mind a kettő teljesen nyilvánvaló tény."


A nő is korlatlan számú alkalommal parosodhat, sőt mivel tovabb él, mint aferfi, ezert a rendelkezesere allo tobb életido miatt többet is parodsodhat, mint a ferfi. ;) (35/L)

2011. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/101 anonim ***** válasza:
83%

"Ha van egy kulcs, ami minden lakatot nyit, az egy jó kulcs, de ha van egy lakat, amit minden kulcs nyit, az nem jó lakat."

Miert kulcs az egyik és miert lakat a masik? Miert kettős a mércéd? Miert mas a "funkcio" szerinted?

(35/L)

2011. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/101 anonim ***** válasza:
82%

"Azért mert a nőket tartják okosabbnak a két nem közül, nekik kéne okosan bánni a férfiakkal."

Ujabb kettos merce és a felelossegnek az egyik félre haritasa.

A ferfi a sajat hulyesegere hivatkozva mosakszik a felelossege alol... nna ppersze!

(35/L)

2011. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/101 anonim ***** válasza:
14%

"Nem igaz! Mindkét félnek kell azon dolgozni, hogy működön a kapcsolat!"

"A kettős mérce a női nemen valo uralkodás egy formája."


Akkor a kedves nőket arra kérem, hogy innentől kezdve ők udvaroljanak a férfiaknak, ő hívják meg a férfiakat erre-arra, ők udvariaskodjanak velük, stb. Na meg a nők is menjenek ki építkezésre dolgozni, meg kukásnak, és hasonló munkakörökbe. Ja, és a nők miért nem mentek annakidején sorkatonának?

Tudom, az elvakult feministáknak ezek elég fájó gondolatok, amikre úgysem fognak tudni érdemben reagálni. Viszont ezek tények, és ha tényleg a teljes egyenlőségért akar valaki küzdeni, akkor ezek felett sem lehet elsiklani. Vagy lássátok be végre, hogy egyenjogúság nem is volt, nincs, és nem is lesz. És ez nem feltétlenül rossz egyik félnek sem, csak egyesek gondolják így.

2011. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/101 anonim ***** válasza:
22%

"A nő is korlatlan számú alkalommal parosodhat, sőt mivel tovabb él, mint aferfi, ezert a rendelkezesere allo tobb életido miatt többet is parodsodhat, mint a ferfi."

Igazad van, de a párosodást természetesen arra értettem, hogy utód is lesz belőle.

Nem tudom, lehet, hogy ez most meg fog lepni, de ezelőtt 10000 évvel a párosodás egyenlő volt az utódnemzéssel, nem volt semmilyen védekezési módszer. A genetikai állományunk meg lassan változik, és ez a 10000 év nem sok, nem változtak meg az ősi dolgok.

A nő leggyakrabban évente 1 utódot tud létrehozni, és nagyjából 30 évig szaporodóképes (de ez is elég tág). A férfi meg akár naponta többet is, és jóval tovább szaporodóképes. Tehát a férfi gyakorlatilag korlátlan utódot tud létrehozni.

2011. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/101 anonim ***** válasza:
100%

"innentől kezdve ők udvaroljanak a férfiaknak, ő hívják meg a férfiakat erre-arra, ők udvariaskodjanak velük, stb"


Én még életemben nem is talalkoztam olyannal, hogy egy ferfi ne ezt varta volna el. (35/L)

2011. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/101 anonim ***** válasza:
79%

"Igazad van, de a párosodást természetesen arra értettem, hogy utód is lesz belőle. "


Jo, de attol, hogy a nő kevesebb utodot hoz letre, parosodni miert parosodhat kevesebbet szerinted??:-o

Sokaknak idealis esetben egy nő es egy ferfi szeretkezik egyutt, tehat ferfira, nőre ugyanannyi aktus jut.

Ha aferfi massal szexel, akkor is egy ferfi-egy no szexel. Ha a no is massal is szexel, arra az esetre is egy ferfi-egy no jut. Aktusok szama a noknel igy ugyanannyi, mint aferfiaknal. (Kiveve, ha 1 ferfivel van egyszerre több nő.)

(35/L)

2011. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/101 anonim ***** válasza:
15%

Amúgy ez a kérdés is ékes példája annak, hogy az emberek nem a választ akarják megkapni a kérdésre, hanem valami jó kis demagóg szöveget. Lásd a válaszok hasznossága.

Tudjátok, nem az a válasz hasznos, ami nektek tetszik. Amit meg annyira felértékeltetek, abban nem is volt a kérdésre válasz, csak valami magasztos szöveg a nők egyenjogúságáról.

Na mindegy, már megbántam, hogy észérvekkel válaszoltam egy olyan kérdésre, ami csak érzelmi alapú. Sziasztok, és éljetek továbbra is az álomvilágotokban.

2011. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/101 anonim ***** válasza:
94%

"Na meg a nők is menjenek ki építkezésre dolgozni, meg kukásnak, és hasonló munkakörökbe."


Nalunk nő a hazmester, és o viszi ki a kukákat.


Én a 3. lakasomban lakom, amit sajat kezemmel ujitok fel, épitek benne mindent, merthogy egydulallo vagyok. Anyukam nem egyedulallo, megis o csinalt mindent egyedul a lakasaban es a koltozeskor is.

Aki hazat epit maganak nő, o is maga épit. Nem hallottal még ilyenrol?



" Ja, és a nők miért nem mentek annakidején sorkatonának? "


Ezt azoktol kerdezd, akik a sorkotelessget csak a ferfiakra terjesztették ki. Az onkentes katonasag mindigis engedelyezett volt anoknel, es sokan mennek is katonai palyara nők. Most is 2 katona halt meg Irakban, az egyik no volt, a masik ferfi.

2011. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/101 anonim ***** válasza:
84%

"A nő leggyakrabban évente 1 utódot tud létrehozni, és nagyjából 30 évig szaporodóképes (de ez is elég tág). A férfi meg akár naponta többet is, és jóval tovább szaporodóképes. Tehát a férfi gyakorlatilag korlátlan utódot tud létrehozni."


Tovabbra is allitom, az, hogy ki hany utodot tud letrehozni, nem tartozik a topic temajahoz.

Attol, hogy egy nő 1 ev alatt 1 utodot hoz letre, attol még akarmennyit szerelmeskedhet, és ebbol a szempontbol nem eshet mas megiteles alá, mint egy ferfi.


Amugy meg tévesek az infoid a regi idokrol: az, hogy egy aktusbol lesz-e terhesség vagy nem, a ferfin mulik. Regebben is letezett az ovszer es a megszakitasos kozosules (lovagi erénynek szamitott ez a kepesseg). Olvasd el a Misztikus szex c. konyvet pl., az errol szol.

(35/L)

2011. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!