Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha a feleség...

Miért van az, hogyha a feleség csalárd, akkor ribi, ha férj akkor a feleségben keresik a hibát?

Figyelt kérdés
Valahányszor kiírnak itt egy kérdést, hogy férj csal, a válaszolók többsége megkérdezi, hogy nem hízott-e meg a nej, igényes maradt-e.
2011. máj. 27. 18:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/101 anonim ***** válasza:
95%

Mindig eldurran az agyam ezen, mikor a pasik félrelépését több 10.000 éves biológiával akarja valaki elfogadhatóbbnak feltüntetni. Mert lehet itt a kommentek után azt írni, hogy persze nem elfogadható, de igen vehemesen lett alátámasztva, hogy ha egy férfi sokszor sok nővel szexel, az elfogadhatóbb, hiszen erre ösztönzi a biológia.

Akkor nézzük már meg alaposan ezt a biológiát:

- a ffi azért szexel többet és másokkal is, mert benne van az utódnemzési cél, hogy minél több helyen szétszórja magját. Nah, ha ez ilyen erős ösztön, akkor az is benne van nem, hogy örül az utódnak, hiszen teljesült a biológiai vágya?? Akkor miért is van az, hogy sok férfi még házasságon belül is megretten, ha utódja születik? Attól meg egyenesen falnak megy, ha minden alkalmi kapcsolatából gyereke lesz?!?? Amikor ezt megtudja, akkor hova tűnik belőle hirtelen az ősi ösztön? Ja, hogy rájön, hogy a társadalmi elvárások szerint azt neki nevelnie is kellene..

Itt már akkor egyből nem ösztön van, hanem szocializációs elvárás, de amíg félrek..r addig ez nem érdekes, csak akkor kell felülkerekednie az ösztönön, ha elhagyja terhes feleségét, vagy előtte épp abortuszra akarja rábeszélni, mondván neki ugyan nem kell utód..

A másik amivel a GYK írogató "biológusok" mindig hátba szúrják saját állatásaikat: azért gáz, ha a nő lép félre, mert akkor felnevelteti más gyerekét a párjával. Képesek vagytok egy kommenten belül akkora baklövést elkövetni ezzel! Hivatkoztok arra az időre, amikor lejöttünk a fáról, hogy a férfi ment és szórta a magját. Csak hogy ugyanezek a férfiak gondoskodtak az összes utódról válogatás nélkül, nem de?? Az egész közösség nevelte közösen a gyerkőcöket, így máris h.lyeség az állítás, hogy nem neveli a más gyerekét, hiszen "tartotta" a számtalan saját utódot és számtalan más gyereket, sosem tudták biztosra, hogy ki kihez tartozik.


A kérdésre válaszolva azért van így - bármennyire is gáz ez a pasiknak, és ordítanak, hogy feminizmus van - mert ezzel akarják letörni még mindig sok szabad szellemű nő kedvét, aki azt csinál, amit akar és nem egy férfitól függ.

Ez a legnagyobb bajuk, semmi más. Egyből értéktelenebbnek érzik magukat, ha egy nő nincs rájuk utalva, akár szexuális téren is.

Meg is lehet egyébként nézni, hogy milyenek azok a férfiak, akiket megcsalnak.. Valóban értéktelenek. És ha már a kérdésben felvetetted az igényességet: szerintem egy nő is nyugodtan félreléphet ha a párja elhízik, sörhasú, szőrös, fogatlan, ápolatlan lesz.

Mindig megfogalmazzák a nőkkel szembeni elvárásokat: legyen nő, legyen anya, legyen konyhatündér, hogy ezzel fenntartsa a kapcsolatot.

A ffi mi legyen? Legyen férfi, legyen apa, legyen ezermester. Akkor ha ebből egy is kiesik, akkor már megcsalható azzal a logikával, amit a nőkre húznak, ha nem tudja mindhármat egyszerre nyújtani..

2013. jan. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/101 anonim ***** válasza:
66%

Ennyi válasz után itt van egy friss kérdés, ahol nem a férj keresi a hibát a feleségben,

hiszen a nő közvetlen az esküvő előtt már megcsalta!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__41..


Tudom, mindig a férfiakra kenitek a nők félrelépéseit.

Ez most nehezebben fog menni...

2013. márc. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/101 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem van köze a biológiához, de nem úgy, ahogy itt le volt vezetve. Biológiával kezdődik, de mivel tudatos lények vagyunk, pszichológiával is találkoznia kell valahol.


Megint csak szerintem, és lehet, hogy tévedek, de igaz, a pasik több gyereket tudnak csinálni. Épp ezért az erekció náluk fiziológiai válasz, nem pedig érzelmi, mint a nőknél.


Legjobb példa erre az, amikor a férfi meztelen nőt lát, izgatólag hat rá. Én nőként is csak a magam nevében tudok nyilatkozni, de ha megjelenne itt egy meztelen pasas, lehet, hogy nevetnék. Biztos nem indulnék be rá.


Szerintem a ribizéssel ezt a kontrollt próbálják a férfiak visszaszerezni. Hisz a világ vezetői meg minden, de egy pár cicitől megáll az agyuk.

2013. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/101 anonim ***** válasza:
90%

Ha már a biológiával példálóztok, nem ártana, ha értenétek is hozzá minimális szinten:


-Érdekes módon akkor is a nő van leribancozva, ha keresi az anyagi biztonságot, pedig ez ugyanúgy egy többezer éves ösztön, mint az, hogy a férfiaknak a fajfenntartás az elsődleges céljuk. Ezt érdekes módon senki nem hozta föl, pedig az állatvilágban az a hím párosodik, amelyik életrevalóbb. Az őskorban az embernél ez abban nyilvánult meg, hogy "kinek volt nagyobb a mammutja". A mai világban a mammutot nyilván a bmw, az audi és a mercedes testesíti meg. Ha már ilyen primitív példákkal hozakodtok elő, nem ártana felhozni néhányat a másik oldalról sem, és ha a ti indokaitok elfogadhatóak, ezeknek legalább annyira helytállónak kell bizonyulniuk.;)


A sorkötelezettségre kitérve: rengeteg ország van, ahol a nőknek is KÖTELEZŐEN le kell szolgálni x évet a hadseregben. Akkor miről is beszélünk?


Jó lenne ha egyesek tájékozódnának, mielőtt idehányják a szemetüket.

2013. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/101 anonim válasza:

Az utolsó pár válaszadónak jár a pacsi.

Egyet értek, a férfiak csak a nekik kezdvező dolgokat magyarázzák biológiával, a többit azt nem,fúj hülye ribanc aki anyagi biztonságot keres egy férfiban, de abban nincs semmi kivetnivaló,ha egy férfi akár házasság mellett is "elszórja a magvait".


amúgy szerintem meg azért, mert ha a férfi lép félre, annak nem minden esetben az az oka,hogy nem szereti a feleségét, sokszor van az,hogy az a nő tényleg elhagyja magát egy kicsit,vagy nem akar szexelni, és akkor máshol keresik, de ezek olyan dolgok, amiket a nő,ha megbocsátja a hűtlenséget, helyre lehet hozni.

Viszont a nő a család gerince, központja. Ha ő félrelép,akkor abban a családban nagyon nem működnek jól a dolgok,és a nők nem igazán szoktak pusztán a szex kedvéért félrelépni, inkább,mert már nem szerelmesek a férjükbe.

Nem véletlen,hogy a válások többségét is a nők kezdeményezik állítólag.

2013. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/101 anonim ***** válasza:

Feudális beidegződés a fejekben!

A legtöbb férfi semmire sem jó. "csak" pénzt keresnek a feleség meg dolgozik szül gyereket nevel főz mos takarít a férj jó esetben bevásárol.

És akkor még szexelni is akar kétnaponta.

2013. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/101 anonim ***** válasza:

A megcsalást szerintem ahány ember, annyiféleképp értelmezi.

Magamról mindig is azt tartottam, hogy férfi aggyal születtem női testbe. Például el tudtam választani a szexuális vágyat az érzelmektől, amikor épp "szingli" voltam.


A férjemmel is "kalandos" volt a kapcsoaltunk kezdete. Frissen vált, ilyenkor mindenki megkattan kicsit. Nem igazán tudta, hogy mit szeretne, hol nyugodt háttérre vágyott, hol vadászatra. Mondtam, hogy rendben, elhajlási engedély megadva, szabad a pálya. A reakció még meglepőbb volt: rájött, hogy a lehetőség kellett neki, nem a tényleges tettek. Amint legálisan félremehetett volna, már nem érdekelte.


Mi is éltünk együtt éveket a házasság előtt. A szexuális étvágy mindkettőnknél ingadozó. Ha feszült valami miatt (vizsgák, munkahely), az nullára lecsapja a libidóját, pszichés alapon.

2013. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/101 anonim ***** válasza:
Azért, mert a társadalomban megmaradt egy nagyon kemény, őskövületnyi szintű előítélet: a nő dolga megtartani a pasit.
2013. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/101 Chello ***** válasza:

Ez rossz emberi jellem terméke.


Az állítás amit a kérdésben felvetettél hibás, mert számtalan véleményből ragad ki egy fajtát.

2013. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/101 anonim ***** válasza:
100. válaszoló vagyok! :D
2013. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!