Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Ilyet mond egy anya/feleség?

Figyelt kérdés

A feleségem féltékeny a saját kislányára!

Azt mondta ,hogy miért nem veszem feleségül Krisztikét(így hívják a lányunkat) ha már ilyen sok időt töltök vele.

Én megértem ,hogy kicsit elhanyagoltnak érzi magát, de azért ilyet mégse kéne mondania egy anyának.


2011. aug. 29. 08:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
egyetértek
2011. aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Zokszó nélkül szájba vágnám.Örüljön,hogy szereted gyerkőcöt és szívesen vagy vele.Tegnap egy kérdező azon panaszkodott,hogy a férje nem vigyáz a kölökre.
2011. aug. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Talán egy kicsit öleld meg a feleségedet minden nap, csókold meg és mondd azt, h szereted. nem kell neki, h egész nap vele foglalkozz, csak egy nap mondjuk egyszer ezt meg tenni, az a 2 perc romantika nem lehet nagy megerőltetés.
2011. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Én azt mondom, hogy ez azért durva. Szerintem az a lényeg, hogy Te is kivedd a részed a gyermeknevelésből illetve, foglalkozzál a kislányoddal.
2011. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Biztosan szereti a lányotokat, de abban is biztos vagyok, hogy mocskosul hiányzol neki. Persze, ezt nem így kellene a tudtodra adnia, de örülj annak, hogy szól, és nem más fickó karjába rohan...

Törődj vele esténként 10-15 percet, de úgy, hogy érezze: nem kényszerből teszed.

2011. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Igen, az egyik nem zárja ki a másikat. Attól, hogy imádod a gyerkőcöt, a feleségedre is fordíthatnál egy kis időt!

Nem kell azonnal leírni a feleséget ezért a beszólásért, mert ez a férjnek szól, nem pedig a gyereknek, azaz nem hinném, hogy nem szereti úgy a gyerekét, mint minden normális anya.

Én ugyan még nem mondtam ilyet, de nekem is fáj, ahogy szerelmemnek hívja a 10 hónapos kislányunkat. Ettől még az életemet adnám a babáért!!!!

És az volt az i-n a pont, amikor bejött egyik reggel hozzánk (még a babával aludtam) és a babának ezt mondta: szia, édes kicsi szerelmem! Odajött hozzám, se puszi, se pá: szia, jó reggelt!

Szerintem ez vérlázító!!!

Nem kell mindig a végleteket nézni, hogy örüljön, hogy így szereti! Attól, hogy szereti, a felesége is ott van még!!!

2011. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint a feleségeddel alig foglalkozol...ami nagyon szomorú és ezért bizony megérdemelted a beszólást. Nem kell döntened, hogy vagy a gyerek, vagy az asszony... szeresd mindkettőt. Öleld meg a feleségedet, bízzátok a gyereket a nagyira, menjetek el valahová csak ketten, vagy csak bújjatok össze, legyen olyan idő amit csak ketten töltetek el gyerek nélkül! Ez nagyon fontos.
2011. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%
Jézus úristen,nem semmi beteg emberek vannak.....
2011. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
10%
örüljön hogy szereted. szerintem pszichológushoz kéne fordulnia
2011. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

"Ilyet mégse kellene mondania egy anyának"


Mert miért nem? De utálom ezt a felfogást...azért, mert szült egy gyereket, szerinted megszűnt nőnek, embernek lenni? többé nincsenek saját igényei?

Azért mondta, amit mondott, hogy fájjon neked, és kicsit elgondolkozz. Hiányzol neki, nem féltékeny a kislányra!

Azzal meg, hogy megérted, el van hanyagolva, szerinted mit csináljon? a hajára kenheti.

Ilyenkor van az, hogy a nő egy idő után megunja, beadja a válókeresetet, a férj meg pillog, hogy "dehát olyan szépen éltünk, mindent megadtam neki, a gyerekkel is elvoltam" csak azt nem veszed észre, hogy a feleséged boldogtalan.

2011. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!