Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Ilyet mond egy anya/feleség?

Figyelt kérdés

A feleségem féltékeny a saját kislányára!

Azt mondta ,hogy miért nem veszem feleségül Krisztikét(így hívják a lányunkat) ha már ilyen sok időt töltök vele.

Én megértem ,hogy kicsit elhanyagoltnak érzi magát, de azért ilyet mégse kéne mondania egy anyának.


2011. aug. 29. 08:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7%
Jesszus, hihetetlen micsőda nők vannak.Még emlékszem arra a kérdésre, amiben az anyuka a kislány mellett akart apuci farkával játszadozni..Elképesztő.És még a kérdezőt cseszik le, nevetséges.igazad van kérdező, az a lényeg, hogy te jó apa vagy.
2011. aug. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem, baromira nem az a lényeg, hogy ő jó apa legyen! Akkor váljanak el az asszonnyal, attól még lehet jó apa, ha nincsenek együtt anyukával.

-.-

Micsoda hülye felfogás istenem.

Mégis mit képzeltek??? Attól mert szülök még ugyanúgy NŐ maradok! Szükségem van a férjemre, aki szeret engem, átölel, megcsókol, és szexelni akar velem. Elsősorban nő vagyok, hiszen annak születtem, és csak másodsorban anya, azzá később váltam. Kérdező, talán a feleséged igényeivel is foglalkoznod kéne, nem csak a gyerekével. Persze, tök jó meg szép, hogy így már teljes család vagytok, csakhogy a feleséged nem szűnt meg nőnek lenni és ezt jó lenne ha nem felejtenéd el.

2011. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Bár nem szép, amit az anya mondott, de nézettek már a mélyére: igen, ő egy jó apa, de attól még férj marad és a feleségével is kéne törődnie. Ti is beleőrülnétek, ha a párotok csak a gyerekre figyelne, nem? (úgyis nemmel válaszoltok, már csak azért is...)


Hány kérdésben van az, hogy "el akarnak hagyni mit tegyek?" és rögtön az az első kérdés: "eleget foglalkoztál a pároddal?"


Szeresd a gyereketeket, foglalkozz vele, de a feleséged se hanyagold el, ő is igényli a figyelmet, a szeretetet és nem lesz ilyen kijelentése!

2011. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
35%
Biztos, hogy a te lányod krisztike? ...most komolyan...
2011. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Lehet hogy jó apa, de pocsék férj.

Szánalmasak itt a válaszadók nagy része. Ha anyuka írta volna ki a kérdést, akkor meg az a baj, hogy biztos elhanyagolja magát, mackóba jár, stb.

Nektek semmi nem jó.

Kérdező. Nem lehet, hogy a lányod nagyon apás? Mert nekem ANYAKÉNT baromi rosszul szokott néha esni, hogy a kislányom nagyon apás. Van olyan napja, hogy én magasról le vagyok...., csak apa kell neki. Ilyen a természete, elfogadom. De attól még fáj. Lehet a Te feleségednek is fájnak az ilyen megnyilvánulások, és persze "Én megértem ,hogy kicsit elhanyagoltnak érzi magát"-ből következik, hogy teljesen nagyon tisztában vagy a hibáddal, hogy nem nézed nőnek, de inkább ideirkálsz és őt állítod be szenyának.

2011. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
21%
Rohadjon már meg az állandó lepontozó....:/ Napok óta ez megy. Már szólni sem lehet?
2011. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%

Elolvastam a válaszokat..Nagyon sok siralmas van!!!De most ebbe nem szeretnék bele folyni!!

Kedves kérdező!

Az egyszer biztos, hogy elhanyagolod a feleséged.Meg kell találni az egyensúlyt.Nekünk még csak most lesz 8 hónapos a pici.Még mikor meg sem született, már akkor kijelentettük a párommal, hogy mostantól az első az életünkben a lányunk.De ez nem jelenti azt, hogy nincs egymásra időnk.Egy kis beszélgetés,ágyból tv nézés...(nemi élet)stb.Azért, mert gyerek van, attól a nő az nő, a férfi pedig férfi.

Az, hogy a párom szerelmemnek hívja a lányunkat, és imádja az nem hogy elkeserít, hanem végtelen örömmel tölt el.Mert még is mennyi idióta van aki fogja azt leszarja a családját, eljár össze vissza, és végül elhagyja őket.Én hálát adok az égnek, hogy olyan párom van, aki törődik a gyerekünkkel.

Tudod, szerintem üljetek le és beszéljetek erről, mert nagyon nem lenne jó, ha a gyerek úgy érezné, hogy miatta vagytok rosszba.Ilyen szituációt én el sem tudok képzelni..

2011. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az ugrott be, hogy anyuka csak egy etető-pelenkázó-takarító cselédnek van tartva, akire apukának nem jut két perce.

Azzal is egyetértek, hogy ha anyuka írta volna ki, hogy a férjem nem foglalkozik velem, csak a gyerekünkkel, akkor neki esnének hogy benne van a hiba, elhanyagolja magát, stb..

2011. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!