Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is egy önző...

Szerintetek is egy önző feleség és anya vagyok?

Figyelt kérdés
Férjem napi 4-5óra focit néz +forma1-t meg még játszik 1órát gépen és azt mondja önző vagyok mert azt mondtam nekem nehéz egész napokon keresztül a kicsivel lenni és néha igényelném, hogy ő is foglalkozzon vele meg velem is.Azt mondja önző vagyok és a legtermészetesebb egy házasságba amit ő csinál, munka 5-ig aztán egész nap gép meg tv és kB 10percet kapunk tőle, és most második babát akar én nem tudom, hogy akarok e neki szülni még ti mit tennétek. A kislányunk 2,5éves és tele beszélte a kis fejét , hogy kistestvére lesz. De így se foglalkozik velünk, akkor meg úgy két kicsivel meg kikészülök mellette. Mert ha foci nincs akkor gép.DE szerinte mi nagyon fontosak vagyunk neki csak én önző vagyok.
2010. júl. 11. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
mielőtt összeházasodtatok volna, akkor más volt???
2010. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Egyértelműen a férjedben van a hiba. Miért önzőség az, ha azt szeretnéd, hogy együtt csináljon valamilyen családi programot mindenki? Épp az lenne a normális. Az oké, ha egy-két órát csak magának szentel, de hogy 4-5 óra foci, utána meg a számítógép az túlzás.
2010. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egészen más volt, kedves oda figyelt rám néha játszott de csak kb.1órát még annyit sem.Mostanság csinálja ezt kb 2éve .És ha azt mondom szeretnék én is egyedül lenni azt mondja nem szeretem a kislányunkat,merte gy igazi anya soha nem vágyik a gyereke nélkül lenni 1órát.
2010. júl. 11. 17:07
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Ő az önző férj és apa.
2010. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Mintha az én férjemet látnám, csak annyi különbséggel, hogy nálunk még nincsen gyerek.

De azért van egy határ. Ha megkérem valamire, akkor mindig számíthatok rá, és tudja, hogy mi is a sorrend fontossága az életben. Nem moendom, hogy nem szereti a focit nézni, ő pl. az a típus mindegy csak sport legyen, és a gép előtt is elbír ülni.

azéert ami nálatok megy az durva, én a helyedben elbeszélgetnék vele, és megkérdezném, hogy ki is az igazán önző, és ha akar még gyereket akkor nézzen magába és egy kicsit változtatnia kellene, már nem kamasz, hanem családapa.

2010. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
98%
Nem vagy önző, nálunk is hasonló volt a helyzet, csak ott nem a foci volt a fontos, hanem a haverok. Az én (volt) párom is dolgozott hétköznap, 7végén pedig a haverokkal volt. Én meg mindent egyedül csináltam, nem segített semmiben. Egy idő után ezt meguntam, és elköltöztem tőle a kisfiammal együtt. Kb.3hét után rájött, h mégis a családja a fontos, nem a haverok. Azóta minden rendbejött. Persze ezzel nem azt akarom mondani neked, hogy hagyd el Őt, csak leírtam a saját véleményem. Üdv.: Orsi
2010. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

Valóban önző,de vajon miért lett ilyen? Amikor pici volt a lányotok,akkor foglalkoztál a férjeddel is? Nemcsak a gyerekkel törődtél éjjel-nappal, a mai anyukák szokása szerint? Beszélgettél vele az ő gondjairól is?

Ha elhanyagoltad a gyerek kedvéért,akkor ne csodálkozz,hogy a géphez menekült. Mára pedig függő lett tőle. Amíg nem teszitek rendbe a házasságotokat,addig ne szülj magatoknak még egy babát! Az elsőt sem "csak" neki szülted! Ne azt várd,hogy foglalkozzon veletek,hanem beszélgessetek el egymással. Hallgasd meg,hogy ő miért lett ilyen. Ha látja,hogy téged az ő gondjai is érdekelnek,akkor van remény,hogy megváltozik.

2010. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Akár az én előző kapcsolatomról olvasnék.... Az én páromnak is inkább a haverok, haveri kör volt a fontos és nem én. Persze az internet, utolsó időszakban már egyik-másik nő, akiket felvett ismerősnek a myvip-en, meztelen vagy félmeztelenek voltak.

Nálunk nem volt gyerek, pedig ő nagyon akart.

Én is hiába kértem őt többször, hogy rám is fordíthatna időt, nemcsak a haveri körre.

Nem is értem, az ilyen pasasok, mint az exem, a férjed, akiknek mindenki és minden más fontosabb, mint a párja, a családja, minek élnek társkapcsolatban?

NEM vagy önző egyáltalán, a férjednek kellene belátnia, inkább éreznie, hogy inkább a családjával kéne foglalkoznia....

2010. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

"az ilyen pasasok, mint az exem, a férjed, akiknek mindenki és minden más fontosabb, mint a párja, a családja, minek élnek társkapcsolatban?"


Azért, mert kényelmes neki, hogy valaki mos-főz-takarít rá, meg van egy biztos szexpartner. Meg a külvilágnak elmondhatja, büszkélkedhet, hogy neki milyen szép családja van, és besöpri érte az elismerést, mert mások nem látnak a színfalak mögé.

2010. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
a kislányunk születése bennem nem változtatott meg semmit iránta ugyan törődtem vele ő volta ki elkezdet durváskodni és a kicsivel is mindig én vagyok.
2010. júl. 11. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!