Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is egy önző...

Szerintetek is egy önző feleség és anya vagyok?

Figyelt kérdés
Férjem napi 4-5óra focit néz +forma1-t meg még játszik 1órát gépen és azt mondja önző vagyok mert azt mondtam nekem nehéz egész napokon keresztül a kicsivel lenni és néha igényelném, hogy ő is foglalkozzon vele meg velem is.Azt mondja önző vagyok és a legtermészetesebb egy házasságba amit ő csinál, munka 5-ig aztán egész nap gép meg tv és kB 10percet kapunk tőle, és most második babát akar én nem tudom, hogy akarok e neki szülni még ti mit tennétek. A kislányunk 2,5éves és tele beszélte a kis fejét , hogy kistestvére lesz. De így se foglalkozik velünk, akkor meg úgy két kicsivel meg kikészülök mellette. Mert ha foci nincs akkor gép.DE szerinte mi nagyon fontosak vagyunk neki csak én önző vagyok.
2010. júl. 11. 17:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ma meg, hogy meg próbáltam azt csinálni amit ő leültem a gép elé és a kicsi lányra úgy gondoltam ő majd vigyázz rá, fogta és belém rugót bele vert a fejembe és azt mondta el válik tőlem mert a focit nem nézhette nyugodtan.És most is azt mondja én vagyok az önző és rosszany én nme szülök neki mondtam is neki inenstől én lépek ki,mert egy kocka.
2010. júl. 11. 18:33
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen te egy hátországvagy neki. Mos-főz-takarít s jelen van az ágyban. A gyerek meg egy dísztárgy amit nézeget s azzal tud zsarolni s teljes mértékben lefoglalni. Mivel ha van 1 vagy (számára mindegy mivel nem ő szüli s neveli) mégtöbb gyerek azzal nehezebb kiszakadnod egy olyan kapcsolatból ami számára csak elönyös lehet.

Fogd magad, húzd ki a tv-t internetet s lépj le pár órát othonról bárhová, mond meg mit kell a picivel csinálni aztán ki az ajtón. Ezt addig ismételni amíg felfogja te is tudsz olyan lenni mint ő s jobb ha értékeli a családját.

2010. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
Értelmes választ csak akkor lehetne adni, ha a férjed is leírná ide a véleményét, őt viszont nyilván nem fogod erre kapacitálni. Az általad leírtak alapján természetesen ő a hunyó, de te értelemszerűen csak a saját szempontodból írtad le a helyzetet. Nem vagy önző a leírtak alapján, legfeljebb a szükséges mértékben. A valódi kérdésed nyilván nem az volt, hogy önző vagy-e, hanem hogy mi a teendő. Ez viszont rengeteg minden máson múlik, amihez ismerni kéne a férjedet. Ha feltétlenül negatívan akarod ábrázolni, amit tesz, akkor sosem jutsz el a megoldáshoz (max válással, de az sem feltétlenül megoldás). Kérdezd meg tőle, hogy te mit tehetnél szerinte, hogy jobb legyen a kapcsolatotok, bíztasd, hogy őszintén érdekel a válasza, és harapj a szádra. Ne reagálj arra, amit mond, amíg nem aludtál rá. Próbáld egy kicsit az ő szemével látni a dolgot.
2010. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én nem akarom rossznak feltüntetni a párom,de tény , hogy csak a gép meg tv az élete kérdeztem tőle tudok e neki segíteni, beszélgetésünk de erre inkább meg vert.
2010. júl. 11. 21:49
 15/16 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, te a nők szégyene vagy!


Ennek a szemétládának egy gyereket sem szabadott volna szülni!!!!


Nem szeretett ő soha TÉGED,csak azért akar "megtömni" még egy gyerekkel, hogy NYOMORODJ MEG MELLETTE!!!


Én a te helyedben kidobnám a p*csába! Bocs az alpáriságért, de remélem ez a kérdés csak kamu, én nem vagy ilyen hülye hogy ezzel a barommal akarsz élni.


Tudod mire kellesz neki? arra hogy főzzél, mossál, takarítsál rá, és minden úgy legyen ahogy ő akarja és a gyerekkel ZSAROL, HA NEM AZ VAN, AMIT Ő AKAR!


Mondd meg neki, ha ő nem akar a gyerekkel (a saját gyerekével foglalkozni) akkor majd ő szül magának egy gyereket ha tud!!! MERT NEKED NEM KELL TÖBB GYEREK, CSAK AZÉRT HOGY LEGYEN MIVEL ZSAROLNIA!


Nem hogy ne szülj, hanem válj el tőle!

2010. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
19:17 látom te nagyon jó és ember szerető vagy
2010. júl. 13. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!