Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi 2 millát keres, nő 30...

Férfi 2 millát keres, nő 30 ezret, férfi semmiben nem segíti a nőt, ebből mi lesz/lehet?

Figyelt kérdés

Mindez családalapítás előtt.

A nő nem mer ezzel a felállással gyereket vállalni, pedig mindketten szeretnének. Házasság tervbe véve.

Férfi uralkodós típus; tipikus pénz beszél, kutya ugat felállás.

Mindketten szeretik egymást.

Mi várható ebből?

Mit lehet tenni, hogy jó legyen?


2011. máj. 17. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:

hát 30 ezer forintér egy hónapot dolgozni lássuk be egy kicsit kevés. és csak azért ott maradni mert családi vállalkozásba besegítesz nem éri meg. ha egy vállalkozás csak ennyi fizetést tud adni az alkalmazottaknak akk az elég életképtelen.


bárki aki egy kicsit is tanult gazdaságtant az egyet fog érteni velem. én is azt tanácsolom h keress másik állást mint a pasid.

2011. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:

írta valahol a kérdező, hogy mennyi ideje vannak együtt? én nem láttam, csak azt, hogy volt a kapcsolat elején egy olyan periódus amikor a férfi volt munkanélküli s a kérdező nem segítette, ha ez a fordított helyzet fél-1 éve volt akkor én meg tudom érteni a férfit is, mert akkor még ez is a kapcsolat eleje s logikus, hogy a férfi sem segít, akkor volna furcsa ez nekem, ha a kapcsolat 5-10 éve tartana.


Akárhogy is, a kérdező nem szabadna hagyja, hogy a férfi megszabja, hogy mit szabad s mit nem neki, menjen el dolgozni nyugodtan több pénzért, ha kell akkor külföldre is, akkor is ha hiszti lesz belőle, mert magáért teszi.

2011. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 A kérdező kommentje:

köszönet 13:09-nek, hogy összegezte azoknak, akik nem olvastak pár dolgot


tehát:

amikor összejöttünk, ő nem dolgozott. ez tartott kb 3 hónapig - én kint dolgoztam és kb újabb 3 hónap múlva kialakult, hogy én ne dolgozzam kint, - mert akkor vége - alapon, tehát haza jöttem végleg, mert többre tartok egy párkapcsolatot egy munkánál értékrendben én inkább érzelmekre megyek, mint pénzre

eltelt újabb 2,5 év, ha minden igaz most leszek eljegyezve, itthon apróbb-cseprőbb munkákat találtam, most vagyok a szülőknél, ő meg ki ment - tekintve hogy egyfolytában arról győzködtem, hogy kint lehet csak igazán keresni és tekintve a korunkat az alapozáshoz nem lenne jó a 20-30 évekig tartó itthoni gyűjtögetés, hanem hirtelen kell nagy lóvé. ami csak kint lehetséges.

amúgy egy szakmával dolgozik kint


8:38:

nem várom el, hogy eltartson, csak rosszul esik (most sarkítok) hogy ha pl meg vagyok fázva, egy zsepit is sajnál tőlem, de magának (konkrét példa a köv.!)több ezrekért vesz vitaminokat, és tudja, hogy én azért nem megyek dokihoz, mert amit felír, ki sem tudnám váltani!


nem tudom, hogy miért ettől függ hogy egy kapcsolat jól működjön, hogy én mennyit keresek.

nem akarom elhinni, hogy ez is pénz függvénye.


mert amikor ő nem dolgozott én mégis össze jöttem vele! fenntartások nélkül.

2011. máj. 18. 19:37
 64/77 anonim ***** válasza:

ÚR ISTEN!

Hát Jézusom hagyd már el!!

Komolyat mit szeretsz benne? Egy férfi legyen az akire mindenben lehet számítani. Ő számíthatott rád amikor munkanélküli volt, ő meg egy zsepit sajnál a 2 millió havi fizetésből, menjen az ilyen a fenébe, már ne haragudj.

Egy pár egymásért felel, ami az enyém az a tied, nem hogy az egyik nyomorog, amíg a másik luxusban él....

az abszurdum. Hagyd el a fenébe én azt mondom! Ilyenre nem lehet életet alapozni....

2011. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:

Ja igen és mi az, hogy nem engedi hogy kinn dolgozz? Megmondod neki, hogy nem tudsz megélni és muszáj, ha nagyon szeret kibírja ő is.

áhhh. ne haragudj de annyira felidegesítettem magam, hogy ilyen emberek vannak :(

2011. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 A kérdező kommentje:
de amúgy meg kedves, szeretetteljes, szorgalmas, becsületes, hűséges jelleme van, felelősségteljesen gondolkozik, nulla káros szenvedély, totál egészségcentrikus, szóval minden más olyan tökéletes benne
2011. máj. 18. 19:59
 67/77 A kérdező kommentje:
azért nem akarja hogy kint legyek, mert fél a nehezen egyeztethető találkozások miatt, hogy a kapcs. rovására menne
2011. máj. 18. 20:00
 68/77 anonim ***** válasza:
nem értem mi a francot tud adni neked 2,5éve az pali azon kívül hogy "szeretlek drágám" de legyen tüdőgyuszid mert eszembe sem jut neked vitamint venni.most komolyan a fiú szülei is ilyenek vagy ne értsd félre nem nevelte meg erre senki???
2011. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
A kapcsolat rovására más fog menni nem a távolság mint látható
2011. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 A kérdező kommentje:

nekem az a gyanúm, hogy biztos volt csaj, aki már kihasználta őt anyagilag életében

de ezt csak gyanítom

2011. máj. 18. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!