Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi 2 millát keres, nő 30...

Férfi 2 millát keres, nő 30 ezret, férfi semmiben nem segíti a nőt, ebből mi lesz/lehet?

Figyelt kérdés

Mindez családalapítás előtt.

A nő nem mer ezzel a felállással gyereket vállalni, pedig mindketten szeretnének. Házasság tervbe véve.

Férfi uralkodós típus; tipikus pénz beszél, kutya ugat felállás.

Mindketten szeretik egymást.

Mi várható ebből?

Mit lehet tenni, hogy jó legyen?


2011. máj. 17. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
83%
A nő keressen magának egy rendes, szerető, odaadó embert, aki ugyan nem keres milliókat, de legalább normális kapcsolatban élhetnek.
2011. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 A kérdező kommentje:
a férfi azt nem érti miért kellene a nőt segítenie, elvégre felnőtt ember, tudnia kellene magát eltartani, és ő egy felnőtt-érett embert/nőt akar maga mellé.
2011. máj. 17. 20:47
 23/77 anonim ***** válasza:
82%

Basszus, a férjem valószínűleg munkanélküli lesz egy-két hónapon belül, én pár hónapja vagyok az. Mikor kiderült, mondtam, hogy akkor most húzzuk a nadrágszíjat, amíg nem lesz legalább egyikünknek stabil fizetése, addig meg gyűjtünk és lekötjük. Nem éhezünk, de bizonytalan, hogy melyikünk mikor kap majd munkát, ezért se merünk költekezni.

Ennek ellenére pár napja elcipelt egy optikushoz, mert néhányszor látta, hogy hunyorgok. Pedig évek óta rossz a szemem, de mivel a kontaktlencsét nem viselem el, a szemüveg kerete meg zavar a látóteremben, megoldottam eddig is az életemet szemüveg nélkül. De erősködött, mondván csak rosszabb lesz a szemem, ne a látásomon spóroljunk (miközben én sajnálom a pénzt a saját szemüvegemre).

Nem ez lenne a normális hozzáállás egy kapcsolatban?

2011. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 A kérdező kommentje:

írok E/1-ben

csak nem akartam, hogy elfogultság tükröződjön és befolyásolni sem a válaszokat

én vagyok a nő ebben a szituban

szeretjük egymást, minden ok, csak ez a felállás

párom azt akarja éljünk együtt, bla, bla

viszont amíg azt látom, hogy semmiben nem vagyok jogosult számítani őrá, így nem merek semmit lépni

2011. máj. 17. 20:51
 25/77 anonim ***** válasza:

eleve nem jönnék össze olyan hapsival, aki magasan fölöttem áll a társadalmi ranglétrán.

a párom is sokkal csóróbb körülmények közt élt, mielőtt engem megismert, de nem is bántam, mert legalább nem veri magát arra, hogy mennyi pénze van.


amiről te írsz az nem szerelem, nem is lehetne az, mivel ilyen különbségeknél valahogy mindig ott motoszkál a másikban, hogy vajon nem csak a pénzemért van velem???

2011. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 A kérdező kommentje:

20:50-es

szerintem is ez lenne a norma, nemegyszer megesett velem is, hogy a páromra gondolok akár egy csokival - amit amúgy magamtól vonok el....

2011. máj. 17. 20:52
 27/77 anonim ***** válasza:

Egészen biztos, hogy ez a férfi szereti a nőt? Én nem igazán hiszem. Ha ilyen sok pénzt keresnék, nem hagynám, hogy akit szeretek, az nélkülözzön. Így is megszakad a szívem, mikor látom, hogy a kedvesem nem tud valamit megvenni magának, amire vágyik.

Szerintem nem egymáshoz valók.

2011. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 A kérdező kommentje:

20:51-eshez

a páromban nem motoszkál ilyesmi, mert amikor megismertem én dolgoztam kint és ő volt munkanélküli, tehát nem a pénzére hajtottam

mára tökéletesen(!) ez megfordult!-tekintve, hogy nem engedi hogy kint dolgozzam

2011. máj. 17. 20:54
 29/77 A kérdező kommentje:
a páromnak nem szakad meg ilyenkor a szíve, sőt, kényelmetlenül érzi magát és mentegetőzik, hogy nincs nála pénz
2011. máj. 17. 20:56
 30/77 anonim ***** válasza:

"szeretjük egymást, minden ok, csak ez a felállás "


Szerintem valami nagyon nem ok, nem azt meséled, hogy de aranyos, mert főz neked egy teát még ha pénzzel nem is segít, hanem azt, hogy neked ez így milyen rossz, legalábbis ez jön át.


Én megértem, hogy közben elkelne a segítség, de amíg nem laktok együtt, nem vagy a felesége addig szerintem nem kellene ilyen elvárásaid legyenek, ilyen esetben jobb volna ha a szüleidhez fordulnál segítségért. Az, hogy a szüleidnek dolgozol, meg segély... te nem tudsz külföldön elhelyezkedni? Mondjuk pl abban a városban ahol a kedvesed is dolgozik

2011. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!