Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi 2 millát keres, nő 30...

Férfi 2 millát keres, nő 30 ezret, férfi semmiben nem segíti a nőt, ebből mi lesz/lehet?

Figyelt kérdés

Mindez családalapítás előtt.

A nő nem mer ezzel a felállással gyereket vállalni, pedig mindketten szeretnének. Házasság tervbe véve.

Férfi uralkodós típus; tipikus pénz beszél, kutya ugat felállás.

Mindketten szeretik egymást.

Mi várható ebből?

Mit lehet tenni, hogy jó legyen?


2011. máj. 17. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
Akkor leszel vele egyenrangú, ha el tudod tartani magadat és adott esetben a gyerekedet is nélküle. Így valószínűleg ingyenélőként kezel, hiszen nem tudnál hozzájárulni a család költségeihez. A párod azt akarja, hogy keress jól, tehát ne függj tőle sem és mástól sem, de ugyanakkor főzz, moss, takaríts, nyald ki a fenekét. Erre ha képes is leszel, nagyon hamar el fog szakadni a cérna. Reggeltől estig a gyerekkel leszel majd, közben őrülten takarítasz, hogy mire későn hazaér a férjed, legyen készen minden. Már délután hulla fáradt leszel, de ugye még az ágyban is teljesíteni kell, különben meg is fog csalni előbb-utóbb.
2011. máj. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem kéne a férfit pocskondiázni! Én, mint nő mondom azt, hogy ha ez a nő (hagyjuk már a 30+30.000.-Ft-ból él meg) ennyiből fenntartja magát, gratulálok neki! 60.000.-Ft-ból fenntartani egy lakást, rezsit fizetni, kajálni és öltözködni (ami csak azért sem kerülhet kevésbe, mivel egy kétmilliós pasit kifogni tuti nem lehet az otthoni pongyolában). Tegyen valamit a csaj azért, hogy legyen magasabb a jövedelme. Mondjuk menjen el valahová máshová dolgozni, ahová be van jelentve. Nem kell a duma, hogy nincs munka, nem lehet találni. Van munka! Havi harmincezerért fel sem kelnék reggel az ágyból! És nem azért, mert nem kell, hanem azért, mert akkor inkább pusztuljak el, ha csak ennyire vagyok képes. Vagy egész egyszerűen egy buta nő, aki arra hajtott, hogy kifogja az aranyhalat, esküvő, gyerekek, válás, és a váláskor majd apuci elosztogatja a vagyonát neki... Undorító!
2011. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, ha még nem is éltek együtt, milyen alapon várod el, hogy a férfi eltartson? Egyáltalán, beszéltetek már erről, mondtad neki, hogy te csak eltartott akarsz lenni?
2011. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
már a kérdés hangneméből leesett h te vagy a nő. ahogy leírtad már az önmagában nem pártatlan.
2011. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:

sztem a férfinak van igaza. ha adna teszemazt 500-at vagy 200at havonta. nem lenne motivációd munkát keresni.


egy darabig támogatnálak viszont ha aztlátom h továbbra is 30 rugóért dolgozol nemadnék egy forintot sem.

2011. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
Látszik hogy ez egy gazdag pasi - HTB nő tipikus kapcsolat. Nem sok önértékelésed lehet...
2011. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
azért mondtam hogy neked ez nem fog menni mert láthatóan nem megy, különben nem itt vitatnád meg.ha annyira egyenrangú vagy vele akkor miért vársz ki- miért nem szülsz -,házasodsz -adod el a lakásod-csinálsz mindent úgy ahogy ő akarja.ha annyira a szerelem tartja össze a dolgot és nem a pénz akkor mire vársz ha szerinted minden marha jó.te is érzed hogy itt valami nem kóser ez nem fog menni különben nem ez lenne.
2011. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:

Szerintem az látszik, hogy az utolsók nem olvasták végig a kommenteket.

Megismerkedéskor a nőnek volt jól fizető külföldi melója, a férfi pedig munkanélküli volt. Aztán ahogyan komolyodott a kapcsolat, a férfi is talált állást odakint(2M fizetéssel) és megtiltotta a nőnek, hogy továbbra is külföldön dolgozzon, mert akkor nem állna mindig rendelkezésre, mikor itthon van. No EZ a felháborító. Tulajdonképpen megkárosítja a nőt anyagilag, aztán meg felrója neki, hogy nem keres jól.. Miért kellene beérnie havi 100e-el - már ha talál munkát - ha kereshetne annyit, mint a férfi?

Szerintem ott kerültél alá, mikor ebbe beleegyeztél, kérdező. Természetesen egy kapcsolatot össze kell hangolni, de mindkét félnek alkalmazkodni kell, nem csak a nőnek! Ha van lehetőséged jó pénzért dolgozni, akkor menj külföldre! Hiszen elvárja, hogy önfenntartó és önálló legyél, akkor ne fogadd el az irányítását sem! Akkor fog tisztelni téged, ha ugyanannyira nem függsz tőle semmiben, mint ő tőled. Bár ebben az esetben viszont nem értem, hol a kapcsolat, hiszen nem vállaltok közösséget semmiben, függetlenek vagytok egymástól..

Hiába a pénz, egy ilyen pasival nem lehet hosszútávon együtt élni. Hiába dolgozol ugyanannyit, akkor is el fogja várni, hogy kizárólag te végezd a házimunkát és a gyereknevelést, mert ő férfiúi mivolta miatt többnek érzi magát tőled. Ha pedig mondjuk otthon vagy a pici gyerekkel, akkor már megint lábtörlő leszel előtte.. Az ilyenek járjanak inkább a tükörképükkel, csak ő lehet méltó társ számukra..

2011. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne magyarázd meg, tisztelt utolsó, hogy én mire gondolok... Igen, az a véleményem, hogy a nő el akarja tartani magát, csak nem tudom, mire fel.

Amellett: a kérdező egyik kommentjében írta azt is, hogy amikor fordított helyzetben voltak, ő NEM segített a férfinak. Akkor most miről is beszélünk?

2011. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
36%

Naná, hogy nem segített! Én sem tartanék el egy pasit néhány hetes ismeretség után!

Mellesleg nem tudom, mire alapozod a véleményedet. Elveszi tőle a fizetését, megtiltja a munkáját, aztán nézi ahogy nyűglődik a semmiből.. Most akkor döntse már el a pasi, hogy mit akar: otthon üljön a nő - de akkor fizesse a kieső bérét - vagy dolgozzon - de akkor ne szabja meg, hogy hol!

Másrészt egyáltalán nem értem, hogyan szólhat bele ilyen dologba egy férfi, és hogyan engedheti ezt egy nő!

2011. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!