Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi 2 millát keres, nő 30...

Férfi 2 millát keres, nő 30 ezret, férfi semmiben nem segíti a nőt, ebből mi lesz/lehet?

Figyelt kérdés

Mindez családalapítás előtt.

A nő nem mer ezzel a felállással gyereket vállalni, pedig mindketten szeretnének. Házasság tervbe véve.

Férfi uralkodós típus; tipikus pénz beszél, kutya ugat felállás.

Mindketten szeretik egymást.

Mi várható ebből?

Mit lehet tenni, hogy jó legyen?


2011. máj. 17. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
mikor te voltál kint és ő munkanélküli te segítetted?? mert ez kicsit sorsszerű hogy most megfordult a dolog az életetekben
2011. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
65%

A férfi egy önálló, önfenntartó nők akar, aki viszont kiszolgálja őt, mos-főz-takarít rá? Miért? Ő nem képes az önállóságra?

Szerintem felejtsd el ezt a kapcsolatot. Ez a férfi mindent csak kapni akar, de nem nyújt cserébe semmit. Ez az uralkodó típus egyik ismérve.. Amit most tapasztalsz, az csak a jéghegy csúcsa. Jól teszed, hogy nem szolgáltatod ki magad neki - nagyon jól tudod, mi várna rád, nem hiába tartasz tőle. Onnantól kezdve te az ő házában élnél, amit illene meghálálnod - vagyis kiszolgálni őt - de ezen felül tartsd fenn magad teljesen, és ne legyen véleményed semmiről - hiszen nem te viszed haza a pénzt, hanem ő. Neki házvezetőre van szüksége teljeskörű szolgáltatással. Nem azt mondom, hogy a házimunka megvetendő dolog, de a "neked hallgass a neved" bizony az. Egy párkapcsolat két egyenrangú partner kapcsolata, ahol mindketten ugyanannyit adnak a másiknak, valamint kölcsönösen tisztelik és elismerik egymást. Itt neked egyikből sem jut..

2011. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:

Nem is értem ezt a kérdést....minek áll le egy 2 millás faszi egy ennyire csóró nővel?


Ne haragudj kérdező, DE ÉN NŐ LÉTEMRE HA HAVI 2 MILLÁT KERESNÉK, támogatnám a párom havi 100 ezerrel!


A te párod egy sz*rrágó! Igazából mondd meg neki, hogy téged már az elejétől zavar a társadalmi, pénzügyi különbség! Én őszintén nem járnék ilyen gazdag pasival, főleg úgy hogy ennyire pénzéhes és nem lát bele a te helyzetedbe...


Én nem lennék egy gazdag faszinak a kapcarongyja, inkább maradnék csóró lány akit szeret egy csóró fiú!


Nem tudnál te is külföldön dolgozni?? Talán akkor jobban "egálba" kerülnétek és így egyenrangúbb társak lehetnétek...mert így nem lesztek azok. Téged ingyen kapcarongynak fog tekinteni.

A pasik a pénzt a hatalommal párosítják, míg a nők a megélhetési eszköznek!!! ÉS EZ A NAGY KÜLÖNBSÉG SAJNOS!!!

2011. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engedi, hogy te is dolgozz külföldön, úgy mit mikor megismerkedtetek? És mivel óhajt kárpótolni az így kiesett fizetésedért? Azért nélkülözz, hogy az ő lelke nyugodt legyen, amiért a nője rászorul? (Pedig még csak nem is segít.. egyszerűen azt élvezi, hogy feléd kerekedett..) Mi lenne, ha te is megtiltanád neki?!
2011. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
64%

20:59 VAGYOK!

kÖZBEN LÁTOM A TÖBBI INFO-T!


Igen ő egy uralkodó típus azaz beteg ember! Ezért akarja azt h te ne dolgozz!

KÉRLEK MENJ EL KÜLFÖLDRE DOLGOZNI! HA NEM TETSZIK NEKI, MONDD MEG NEKI, H MIÉRT Ő TALÁN ELTART, VAGY MI???

VAGY TE A SEMMIBŐL ÉLSZ???


SZERINTEM Ő INGYEN CSICSKÁT AKAR CSINÁLNI BELŐLED!


Nyugodtan már keresheted is a külföldi melót! Hidd el sikerülni fog!

Mondd meg neki, neked is kell a pénz, te sem a levegőből élsz!!!

2011. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:

De ez egyébként röhejes, tényleg.. Önálló, önfenntartó nőt akar, aki nem szorul támogatásra, de azt megszabja neki, hogy nem végezheti azt a munkát, amiben tényleg sikeres lenne. Éljen inkább zsebpénzen meg a családján.. hát szánalmas ez a pasi!

Nem tudom elég nyomatékosan kérni: ne szúrd el az életed azzal, hogy vele maradsz! Megállsz te a lábadon nélküle is, és találni fogsz egy rendes palit, aki nem akar uralkodni feletted! Nem fogsz nélkülözni, hiszen azt dolgozol, amit csak akarsz..

2011. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 A kérdező kommentje:

20:57:

igen, elékelne a segítség, és tényleg nem várom el tőle, de mivel ennek ellenére meg is tagadja azt mielőtt kérném-ezért tartok a jövőtől

tudnék kint dolgozni, ő nem engedi, nehogy rá menjen a kapcs (nehezen egyeztethető találkozások, stb)

21:04:

kárpótlás helyett, mivel ezt jeleztem már neki, azt mondja, ő nem tehet arról, hogy itthon nem tudok elhelyezkedni


fordított esetben valóban amikor ő volt m.nélkül nem segítettem, de tekintve, hogy akkor még 1-3 hónapja ismertem, kétlem hogy bárki segítene olyannak, aki lehet csak használgatja és semmi komoly

2011. máj. 17. 21:11
 38/77 A kérdező kommentje:

igen hezitálok a külföldi melókon

csak a helyzet az, hogy maga a szitu engem mélyebben elgondolkoztat.

tegyük fel, kint keresek havi kb 2-300 ezreket


mi változhat?

nem kell segítenie, stb


de az, hogy ilyen típusú ember, hogy nem is akar, az nem rejthet más veszélyeket magában?

2011. máj. 17. 21:15
 39/77 anonim ***** válasza:
ez a pali érzi hogy neked ez nem fog menni??? vagy most borítasz rá mindent egyszerre és a szüleid mit szólnak hozzá??
2011. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:

te tényleg egy ilyen emberrel akarod leélni az életed?

Ő nem enged dolgozni,hogy ráérj amikor neki kedve tartja...de anyagilag segiteni meg luxus


első körben keresnék melót,ha az kell külföldön...és igazodjon ő hozzám...ha eléggé teper és bebizonyitja hogy ez csak egy eltévelyedés volt,akkor talán...de igy ...soha


hány évesek vagytok?

2011. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!