Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi 2 millát keres, nő 30...

Férfi 2 millát keres, nő 30 ezret, férfi semmiben nem segíti a nőt, ebből mi lesz/lehet?

Figyelt kérdés

Mindez családalapítás előtt.

A nő nem mer ezzel a felállással gyereket vállalni, pedig mindketten szeretnének. Házasság tervbe véve.

Férfi uralkodós típus; tipikus pénz beszél, kutya ugat felállás.

Mindketten szeretik egymást.

Mi várható ebből?

Mit lehet tenni, hogy jó legyen?


2011. máj. 17. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:

Azt szeretném csak tudni,hogy holvan itt párkapcsolat? Mert írtálpénzről, meg ki fizet mit, de ez egy lakóközösség leírása. Nem egy szerelemé.

Mi a kérdés?

2011. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:

Hiába mondják, hogy az anyagi különbségek nem számítanak, ha a felek szeretik egymást, ez így nem igaz. Igenis számít. Engem a kedves barátom kedves családja nem tudott igazán soha elfogadni (meg valljuk be, hogy neki is voltak fenntartásai) pedig ők sem voltak kiskirályok és mi sem vagyunk küszöbharapó koldusok. Sokáig nem volt belőle gond, de ha a jövő szóba került...akkor már bizony jöttek a pofavágások.

Ha bizonytalan az a nő, akkor bizonyára van is oka bizonytalannak lenni.

2011. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
88%
Én ismerek ilyet,ott már van 2 gyerek.Nagyon kiszolgáltatott az asszony,szó szerint kifillérezi a hapsi. De aki hagyja,megérdemli.Ez a véleményem.
2011. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
63%

Szép kis páros, mondhatom!

A nő adócsaló, ráadásul segélyért kuncsorog, amit mi, rendes adófizetők dobunk neki össze!

A csávója meg 2 millát keres, nyiván szintén marhára legálisan. (mert ilyen nettója legálisan csak bankvezetőknek van, és a leírtak alapján kizárt, hogy az legyen)

Ezek ne alapítsanak családot, inkább pusztuljanak el!!!

2011. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
82%

Lehet,hogy a nő szereti a férfit,de a férfi biztosan nem szereti a nőt. Csak azért venné feleségük,hogy legyen egy ingyen cselédje és házvezetőnője!

Mi várható:

Esküvő előtt olyan házassági szerződés,hogy válás esetén a nő ne kapjon semmit. A háztartáspénzt kiszámolja,és minden fillérrel elszámoltatja a nőt. Ha nem ragyog a lakás,nem kedvére vaó a kaja,akkor jöhet a büntetés: Lehet,hogy csak szóban,de lehet akár tettleg is.

Elég ilyen esetet láttam már.

Mit lehet tenni,hogy jó legyen?

Otthagyni a pasast és keresni valakit,aki nem ilyen önző,és nem ilyen gazdag.

2011. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 A kérdező kommentje:

lakóközösségre rátérve:

állítólag nem a szerelem miatt marad meg mindenki a párja mellett hosszabb távon, hanem a harmónia miatt, hogy tudnak kényelmesen együtt élni


a nő nem akarja magát "kifilléreztetni" ezért nem lép, nem költözik a párjához és nem szül. kivár.


adócsalásról: a férfi külföldön totál legálisan keres ennyit, nő a saját szüleinek dolgozik, szinte zsebpénzért

segélyről: a nő totál rászorul, a segély ezért segély - ilyen helyzetben levőknek

2011. máj. 17. 20:42
 17/77 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem kapcsolat!

Gyereket vállalni ilyen helyzetre? Nem mer odaköltözni a nő? Akkor hogy akarnak közös gyereket? Mi az, hogy nem segíti a férfi? Az a dolga, hogy segítse a nőt, hogy egymást segítsék! Ha lenézi, hogy nem keres annyit mint ő akkor meg keressem mást.

De most ez az egész komoly? Az agyam eldobom!

Mindketten szeretik egymást?? Hát nem tudom ha én szeretek vkit, nem félek odaköltözni hozzá, és a párom sem így bánna velem...

2011. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 A kérdező kommentje:

20:38-as eltalálta hogy elvárás a takarítás és főzés...

a férfi állítása szerint ez a norma

2011. máj. 17. 20:43
 19/77 anonim ***** válasza:
64%

ha nem rólad van szó ne üsd bele az orrod szerintem... ha meg rólad akkor, írj E/1-ben mert ez eléggé zavaró. Amúgy meg nem nagyon értem.. családalapítás előtt? Meg gyereket vállalni? Nem mersz odaköltözni?


Ne haragudj, de szerintem egy normálisan működő családnak az az alapja, ha a felek alapból együtt laknak. Nem pedig tervezgetitek a családot közben meg együtt sem éltek. Ennek semmi értelme sincsen. Szeretitek egymást? Akkor a férjed nem fog parancsolgatni mert pénze van szerintem.

2011. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
90%
Inkább éljek szegényen, mint más csicskájaként, aki a 21. században még a 18.századi agyával gondolkodik :-P
2011. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!