Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi 2 millát keres, nő 30...

Férfi 2 millát keres, nő 30 ezret, férfi semmiben nem segíti a nőt, ebből mi lesz/lehet?

Figyelt kérdés

Mindez családalapítás előtt.

A nő nem mer ezzel a felállással gyereket vállalni, pedig mindketten szeretnének. Házasság tervbe véve.

Férfi uralkodós típus; tipikus pénz beszél, kutya ugat felállás.

Mindketten szeretik egymást.

Mi várható ebből?

Mit lehet tenni, hogy jó legyen?


2011. máj. 17. 20:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
68%

1. több mint 25 éve szerelem miatt vagyok a férjemmel és nem mert "harmónikusan élünk".Most, hogy a gyerekek már önállóak,nem laknak otthon, visszafejlődtünk tinédzsernek.

2.ember vagyok önálló. Magkeresem a magam kenyerét.De ha nem keresném,akkor teljesen természetes lenne,hogy a férjem tart el. Emberként is. Azért a párom.

3. Viszont soha ki nem ejtettem volna olyat a számon (és ő sem), "hogy nem engedi"? Most önálló,döntésképes embert akar, vagy asszonyt aki otthon várja? A kicsit ez is,kicsit az is nem megy

2011. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 A kérdező kommentje:

1:26:

nem egészen értem. mi nem fog nekem menni?

amúgy nem borítok rá mindent egyszerre, ami itt lehangzik, minden gondolatom ki is van mondva a páromnak mindig, folyamatában zajlik ez a szitu - nem meglepetés semmi - mindent megbeszélünk - vagy beszélünk róla - így helyesebb

21:20:

1. ha nem lenne harmónia, a szerelem sem maradna fenn

2. erre a párom azt mondja: az más helyzet, akkor segítene

3. ragaszkodik hozzám, csak épp elvárásai vannak, de kinek nincsenek a leendő párjával szemben


21:26:

a párom szerint ez a norma, nem "eltévelyedés"

29-32 évesek vagyunk


szívem szerint kint élnék vele, próbálom befolyásolni

de a lényeg nekem: hogy nem e rejt veszélyeket magában ilyen típusú emberrel élni (ha lenne pénzem, lehet soha nem tudom meg, hogy nem számíthatok rá - habár néha látszik az olyan megnyilvánulásaiban, amikor megszólal, hogy "de sokat ettél, látszik, hogy éhes voltál"-ilyenek nem esnek jól

2011. máj. 17. 21:32
 43/77 anonim ***** válasza:
Túlmagyarázod a dolgot. A lényeg az, hogy a pasinak így nem vagy elég jó, meg akar változtatni. Én is úgy látom, hogy ingyen cselédnek kellesz, irányítani akar. Te döntesz, de gondolj arra, hogy ha saját magadat nem tudod eltartani, akkor mégis milyen jövő várhat rád? Keress egy jobban fizető munkahelyet és ha már közel egyenrangú felek lesztek, akkor fűzzétek szorosabbra a kapcsolatot.
2011. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy sz*rrágó. Irigy és soha sem fog téged önzetlenül ellátni. ezt elhiheted!

Jók a megérzéseid és jobb is ha te is dolgozol.

Én nem bíznék meg benne. Úgy is kiderülnek a turpisságai, már el is szólta magát, ami neked rosszul esett.

Ő igazából elvárja h te tartsd el magadat (ne élj az nyakán) de annyira önző, hogy azt nem engedi hogy esetleg egy jó állást találhass...ez azt jelenti hogy nem igazán lehet rá számítani. Sőt én nem bíznék benne!

2011. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 A kérdező kommentje:

ha egyenrangú lennék vele, akkor működne csak a kapcsolat?


tehát így nem fog?

hiába a szerelem, az érzelmek?


a pénz tönkretesz kapcsolatot?

tönkre tehet egy igaz kapcsolatot?

2011. máj. 17. 22:11
 46/77 A kérdező kommentje:

és mikor is lennék vele egyenrangú?

2millás fizetéssel?

2011. máj. 17. 22:18
 47/77 anonim ***** válasza:

nem vagy vele egyenrangú, de nem a pénz miatt.

Amiatt mert eltűröd "hogy nem enged ki",hogy hagyod,hogy irányítsa az életedet. Nem anyagilag, pszichikailag.

Ha lenne szeretet/szerelem, akkor nem lenne probléma a pénz.

2011. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 A kérdező kommentje:
ha nem hagynám, hogy irányítson, akkor sem segítene, a csóróságomon, akkor is ez lenne a kérdés, ami a kérdés.
2011. máj. 17. 22:57
 49/77 anonim ***** válasza:
Mindenki azt írja (csak az elején olvastam a válaszokat), hogy hagyja ott a nő, ez egy szemét pasi, meg minek dolgozik a nő..Agyam eldobom. Azt hittem azok a tanácsok fognak érkezni, hogy keressen normális munkát és azt hiszem ez lenne a normális, nem a nem dolgozás. A férfi helyében nem venném el.
2011. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
Mit dolgozik a férfi?
2011. máj. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!