Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemek harca-WC ülőke háború...

Nemek harca-WC ülőke háború napról-napra. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A kérdésem aproróját nem igazán otthoni eset adta, hanem munkahelyi. A koedukált vécében valaki nem hajtotta le az ülőkét (le sem húzta, de ez már egy másik filozófiai kérdést vet fel), ekkor el kezdtem gondolkodni, hogy melón kívül ilyennel nem is nagyon találkozom. Egyszülős családban nőttem fel, teljes nőuralomban. Mi a trónust csak takarításkor emeltük. A párommal sem harcolok, mivel ő is nőuralomban nőtt fel, tehát meg kellett adnia magát. Nálatok hogy van? Dúl az ádáz harc, vagy nem érdekel?
2011. máj. 10. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 A kérdező kommentje:
Skót ember nem vesz semmit sem alá!!!
2011. máj. 12. 09:13
 62/62 anonim válasza:

Én F-ként még nem éltem meg problémának. Az hogy le vagy fel van-e hajtva -mint probléma- egyszerűen nevetséges. Semmi okát nem látom ennek, legfeljebb, ha kézzel kell megérinteni, de ezért is mosunk utána kezet.

Az hogy állva vagy ülve pisálok csak annak okoz identitás problémát akinek ilyenen múlik. Mert az identitás az olyan valami, hogy ha rendbe van azt sem tudod mi az, de ha sérült akkor mindig bizonyítani kell. Amikor először hallottam, hogy "egy igazi férfi csak állva pisál" elröhögtem magam és azt mondtam -szerintem meg "egy igazi férfi" ezt is megengedheti magának!


Késztetésem szerint én is állva teszem szívesen, de mióta rájöttem, hogy a WC kagylóba nem lehet úgy beletalálni, hogy a nadrágomra vagy a lábszáramra ne fröcsögjön (próbáld csak ki gatyában, azt mondat: -ne ma', hogy én hugyozzam le magamat!

2011. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!