Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemek harca-WC ülőke háború...

Nemek harca-WC ülőke háború napról-napra. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A kérdésem aproróját nem igazán otthoni eset adta, hanem munkahelyi. A koedukált vécében valaki nem hajtotta le az ülőkét (le sem húzta, de ez már egy másik filozófiai kérdést vet fel), ekkor el kezdtem gondolkodni, hogy melón kívül ilyennel nem is nagyon találkozom. Egyszülős családban nőttem fel, teljes nőuralomban. Mi a trónust csak takarításkor emeltük. A párommal sem harcolok, mivel ő is nőuralomban nőtt fel, tehát meg kellett adnia magát. Nálatok hogy van? Dúl az ádáz harc, vagy nem érdekel?
2011. máj. 10. 14:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:

Kedves 14.38-as! Én nem csinálok belőle ügyet, csak elgondolkodtam. Eszembe jutott, h mikor suliban voltam (kb. 20 lánnyal egy osztályban) a naiv fiatal tanár úr felhozta ezt a témát. Pár felvágott nyelvű lánnyal 45 percig ezen vitáztak. Ő is felhozta azt, ami az egyik férfi szerint itt már elhangzott, h ha ő le tudja hajtani, akkor a nő is fel tudja hajtani érvet, ami szerintem ok, csak egy kicsit csúnya, h ott tátong a vécé.

Egyébként mi is mindketten rendben hagyjuk ott a toalettet, lehúzva, lefedve.

2011. máj. 10. 14:52
 22/62 anonim ***** válasza:

"Evvel az erővel a férfiak is reklamálhatnak, hogy mi miért nem hajtjuk fel miután végeztünk. Nemde?"


Nem. Mert nem tudod, ki fog jönni utánad. Ha törvényszerűen minden női pisilés után történne egy férfi pisilés is, akkor felhajtanám én is. De nem tudod, hogy nem megint te méssz-e. Vagy ha egy férfi megy, akkor mit alkot.


Egyébként belém meg az ivódott kiskoromban, hogy ha fel van hajtva az ülőke, akkor valami nem oké. Nálunk Anyu mindig miután kitakarította a wc-t, felhajtva hagyta az ülőkét, amíg hatnak a tisztítószerek. Úgyhogy ha én felhajtott ülőkét látok, reflexből megkérdezem, hogy lehet-e menni.

2011. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
74%

14:48!

OFF

Az egészség betegség rovatban hetek óta megy a vita arról, hogy kinek mi a véleménye a férfiak intim betét használatáról. Állítólag a koszos alsóneműt lehet vele elkerülni a betét használattal. Bizony percekig ültem és néztem ki a fejemből amikor olvastam. Na ez az aminél nincs lentebb!

2011. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
76%

Ez majd minden csajom fejlövése volt.


Első lépcső a hajtsam le, ha ezt elérte akkor ülve brigeljek.

Már rutinos csóka vagyok, igy lehajtásban sem veszek részt, mert ülve pisilni sem fogok.


Értem én amiről hadoválnak a nők, én is takaritok wc-t, de nem az üves pisilisben látom a megoldást hanem egy jobb megoldású wc-ben.


Tehát nem fogok ülve pisilni és lehajtani sem, még akkor sem ha erre rámegy a kapcsolat, ez ilyen "még férfi vagyok" dolog.

Mielött nekem esnétek, én is részt veszek a takaritásban, mosogatást vállalom el legszivesebben, pl porszivózni utálok.


De ha jön egy nő (volt már ilyen nem is egy) aki feltételként szabja hogy üljek és hajtsam le, felőlem lehet akár a Julia Roberts is, akkor sem tenném meg.


Ő meg használjon tampont vagy forditva, betétet, értitek.

Nem szólok bele ilyen intim dologba, ő se tegye.

2011. máj. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
74%

14:54,

nem találok szavakat döbbenetemben. Gondolom, a tangás férfiakra is gondoltak a gyártók.

Én inkább maradok a napi cserénél. Bár, ha visszagondolok a régi katonaévekre (izé, évre), a kincstári barna színű akár egy hetet is kibírt.

2011. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
74%

14:55,

úgy érted, azt várják tőled a nők, hogy ülve pisilj?

Ez nekem mára sok.

2011. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
67%

"úgy érted, azt várják tőled a nők, hogy ülve pisilj?"


Igen, nők felének ez a fejlövése.

Sőt, volt egy csajom aki még a távírányitót is uralni akarta... na nee, azt már tényleg nem:-)

2011. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
74%
Sosem értettem mit kell ezen harcolni. Mindkét nemnek van keze, használni is tudja jó esetben.
2011. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
69%
A távirányító nem érdekel, de ha valaki tőlem azt kérné, hogy ülve pisiljek, azt nem élné túl a kapcsolatunk.
2011. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
0%
A férjem alapból ülve pisil, nem én szoktattam rá. Így nálunk nincs ez a probléma. Viszont a bátyám, amikor eljön, felhajtja, ami nem is baj, de ő a fedelet is lecsukja. Mi meg nem szoktuk. És ért már kellemetlen meglepetés, amikor rohantam be pisilni, és csattantam egy nagyot. :D :D :D
2011. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!